Drogeria Hebe
Drogeria Hebe

Podczas zimowej edycji Shopping Center Forum 2014 będzie można porozmawiać na temat przyszłej współpracy z przedstawicielami sieci drogerii i aptek Hebe. Swoją obecność podczas wydarzenia zapowiedziało 7 przedstawicieli odpowiedzialnych za rozwój sklepów w Polsce

Na SCF 2014 Winter Edition, które odbędzie się 6 lutego br. warszawskim hotelu Hilton, będą obecni: Daniel Płatek i Karol Chrzanowski – koordynatorzy ds. ekspansji Hebe, Andrzej Sobczyński, Robert Popielski, Jakub Serafin i Adrian Kolczyk – przedstawiciele ds. ekspansji Hebe oraz Olga Wielgosz-Gudz, asystent działu ekspansji.

– W tym roku zdecydowaliśmy się na dużą reprezentację naszej sieci podczas Shopping Center Forum, ponieważ znacznie powiększyliśmy dział ekspansji. Jest to związane z tym, że Hebe planuje znaczną liczbę otwarć. Szczególnie w 2014 roku brane są pod uwagę centra handlowe w dużych miastach naszego kraju – mówi w rozmowie z Retailnet Olga Wielgosz-Gudz, asystent działu ekspansji. – Obecnie sieć Hebe tworzy ponad 100 placówek różnego formatu, które znajdują się zarówno w galeriach handlowych, jak i przy ulicach. W ostatnim czasie otworzyliśmy kilka drogerii w centrach handlowych, w tym w CH Toruń Plaza czy CH Suwałki Plaza.

Firma Jeronimo Martins, do której należy sieć Hebe, otwiera sklepy marki w kilku formatach. Spółka poszukuje lokali mierzących powyżej 400 mkw., m.in. w galeriach handlowych dla formatu Hebe wraz z apteką. Do otwarcia samodzielnej drogerii Hebe Jeronimo Martins potrzebuje powierzchni większej niż 250 mkw.

Więcej informacji na temat uczestników zimowego Shopping Center Forum 2014 znajduje się pod adresem: scf2014winter.retailnet.pl.