Market Saturn

W CH Atrium Felicity zostanie otwarty sklep z elektroniką użytkową marki Saturn. Będzie to pierwszy market tej sieci w Lublinie. Obecnie prowadzona jest rekrutacja pracowników sklepu.

Saturn w Lublinie będzie najbardziej wysuniętym na wschód kraju marketem sieci. Oficjalne otwarcie zaplanowano na I kw. bieżącego roku. Mieszkańcy miasta i całej Lubelszczyzny będą mogli zaopatrzyć się w swojej najbliższej okolicy w najnowsze technologie, z których szerokiej oferty znane są sklepy Saturn.

Market zaoferuje kilkadziesiąt tysięcy produktów z kategorii: RTV, AGD, komputery i akcesoria komputerowe, software i gry, sprzęt fotograficzny, urządzenia multimedialne i telekomunikacyjne, muzyka, film oraz książki – zarówno w postaci tradycyjnej, jak i audio- oraz e-booków. Marka jest autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple.

Na powierzchni całkowitej 3,5 tys. mkw. klienci znajdą wszystko, co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro, czy samochód – zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt światowych producentów w najlepszych cenach.

O obsługę klientów nowego marketu Saturn w Lublinie zadba 60 pracowników. – Obecnie poszukujemy doradców fachowych, kasjerów, pracowników działu obsługi klienta oraz magazynierów – mówi Maciej Sikora, dyrektor marketu Saturn w Lublinie. – Każda nowo zatrudniona osoba przejdzie specjalistyczne szkolenia, które przygotują ją do pracy w markecie.

Sklep w Lublinie będzie 22 marketem sieci w Polsce. W lubelskim Saturnie będzie można również odebrać produkty zakupione w sklepie internetowym www.saturn.pl.

Jak już informowaliśmy, 20 marca 2014 roku pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy w lubelskim centrum handlowym Atrium Felicity. Obecnie wewnątrz obiektu trwają intensywne prace wykończeniowe, kontynuowane są również prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół centrum – m.in. układanie kostki na parkingach, budowa dróg dojazdowych i chodników, nasadzanie drzewek, montaż oświetlenia zewnętrznego. Atrium Felicity będzie centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu galerii wynosi 75 tys. mkw.