płatności internetowe

Dostawca usług płatniczych Transferuj.pl udostępnił kolejną funkcjonalność. Przy współpracy z Bankiem Pekao SA, dodał do oferty aplikację umożliwiającą dokonywanie szybkich i bezpiecznych płatności mobilnych PeoPay.

Użytkownicy aplikacji banku Pekao SA mogą korzystać z szybkich przelewów między użytkownikami aplikacji PeoPay, płatności bezgotówkowych w sklepach i punktach usługowych oznaczonych symbolem PeoPay, płatności za zakupy w internecie, wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A.

Podczas zakupów w internecie, w panelu transakcyjnym Transferuj.pl wystarczy wybrać kanał płatności PeoPay, następnie po przekierowaniu na stronę Banku Pekao S.A., zeskanować telefonem kod QR zawierający dane transakcji i potwierdzić kodem ePIN.

Zespół Transferuj.pl już w ubiegłym roku przygotował panel transakcyjny dla użytkowników systemu w funkcjonalności Responsive Web Design. Zaprojektowana w RWD witryna automatycznie dostosowuje się do wszystkich rozdzielczości, rozmiarów ekranu, oraz orientacji (poziomej, pionowej), dzięki czemu można dokonać płatności na każdym urządzeniu mobilnym. Idąc dalej system rozwija wachlarz kanałów płatności o nowinki wspierające rynek e-mobile.

Transferuj.pl to system płatności, który umożliwia szybko płacić za towary i usługi przez Internet, został uruchomiony w 2010 roku i od tego czasu udostępnia swoje usługi dla e-commerce. Obsługuje cztery kanały płatności: przelewy online, płatności gotówkowe, karty płatnicze oraz portfel elektroniczny mPay. Firma obsługuje przelewy z około 40 bankami. Wśród obsługiwanych kart płatniczych znajdują się: Visa, MasterCard, Diners, American Express, JBC, Delta/Visa Debit oraz Visa Electron. Transferuj.pl przyjmuje też płatności PayPal.

Wśród sklepów, które korzystają z Transferuj.pl należą m.in. Próchnik, producent i sprzedawca luksusowej odzieży dla mężczyzn, Baldowski, sprzedawca wysokiej klasy obuwia, iShock.pl, polski oficjalny reseller Apple, serwis Sklepolandia.pl, a także firma Nextbike oferująca rowery miejskie w największych miastach Polski i wiele innych. Panel transakcyjny dostępny jest w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.

Transferuj.pl jest firmą z polskim kapitałem. System był rozwijany od kwietnia 2007 roku. Od czerwca 2008 roku tworzony był przez firmę: Brachia S.J. W 2012 roku całość majątku spółki przejął Krajowy Integrator Płatności SA.