NoVa Park

4 stycznia w gorzowskim Centrum Handlowym NoVa Park w strefie food court nastąpiło otwarcie lokalu sieci Berlin Döner Kebap. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 69 mkw. Punkt w NoVa Park to trzynasta restauracja marki w Polsce

Berlin Döner Kebap to format należący do kategorii casual restaurant. Większość składników do produkcji dań w lokalu Berlin Döner Kebap – mięso, przyprawy, jogurty i wypieki – importowana jest z Berlina, europejskiej stolicy kebapa. Do 2015 roku firma planuje prowadzić 30 lokali w całej Polsce.

– Systematyczne poszerzanie oferty gastronomicznej NoVa Park to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którym chcemy zapewnić dostęp do licznych lokali restauracyjnych, oferujących oryginalne smaki z różnych stron świata. Mam nadzieję, że dania serwowane przez Berlin Döner Kebap przypadną do gustu klientom NoVa Park – powiedziała Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Lokal Berlin Döner Kebap zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w strefie food court, w sąsiedztwie restauracji North Fish.

NoVa Park to centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.Kruk, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.