Do BNP Paribas Real Estate dołączyli Ewa Bocian oraz Łukasz Fromiński

Do Działu Rynków Kapitałowych firmy BNP Paribas Real Estate dołączyli: Ewa Bocian – która objęła stanowisko Associate Director – oraz Łukasz Fromiński, który pracuje na stanowisku konsultanta. Dział Rynków Kapitałowych BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej świadczy usługi w trzech podstawowych obszarach: rynków kapitałowych, finansowania nieruchomości oraz usług restrukturyzacji instytucjonalnej. Dział pracuje dla firm, instytucji oraz osób prywatnych, które są już obecne na rynkach tej części Europy, jak i dla tych podmiotów, które poszukują możliwości inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej

Ewa Bocian posiada 7 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Odpowiada za doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości komercyjne w Polsce, ale także w innych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Doradza klientom z sektora powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych. Ewa Bocian przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate pracowała w firmie doradczej DTZ, specjalizując się w doradztwie na rzecz klientów zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości komercyjne. Wcześniej pracowała w Dziale Powierzchni Handlowych w tej samej firmie, doradzając klientom przy pozycjonowaniu, komercjalizacji i rekomercjalizacji centrów handlowych.

Ewa Bocian jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu wycen nieruchomości. Jest także absolwentką European Retail Property School, prowadzoną przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych. Ewa Bocian posiada licencje pośrednika oraz zarządcy nieruchomości.

Łukasz Fromiński objął stanowisko konsultanta w Dziale Rynków Kapitałowych. Zanim dołączył do BNP Paribas Real Estate, pracował w AEW Europe na stanowisku Asset Manager, będąc odpowiedzialnym za zarządzanie budynkami biurowymi z polskiego portfolio AEW Europe. Wcześniej zdobywał doświadczenie, pracując nad maksymalizacją wartości handlowych nieruchomości wchodzących w skład portfolio AEW Europe.

Łukasz Fromiński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, na której ukończył kierunek finanse korporacyjne oraz nieruchomości. W trakcie studiów zdobył półroczne stypendium na National Chengchi University na Tajwanie, gdzie uczestniczył w kursach z programu IMBA. Łukasz Fromiński ukończył także program studiów podyplomowych Real Estate Professional organizowany przez Polską Radę Centrów Handlowych oraz Solvay Brussels School of Economics and Management.