Marek Gładki, Echo Investment

Marek Gładki awansował na stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w dziale centrów handlowych Echo Investment. Ukończył on Akademię Ekonomiczną w Krakowie, ze specjalizacją gospodarowanie nieruchomościami. Na Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania w Katowicach zdobył dyplom z zarządzania nieruchomościami

Z firmą Echo Investment związany jest od blisko 10 lat. Pracę zaczynał od stanowiska menedżera zajmującego się wynajmem. Dotychczas Marek Gładki zajmował stanowisko kierownika zespołu sprzedaży w Dziale Centrów Handlowych. Odpowiadał za komercjalizację powierzchni w obiektach handlowych na terenie całej Polski (m.in. Pasażu Grunwaldzkiego, Centrum Handlowo-Rozrywkowego Galaxy, Galerii Echo).

Obecnie jako dyrektor sprzedaży i marketingu koordynuje wynajem powierzchni handlowych we wszystkich inwestycjach realizowanych przez Echo Investment w Polsce. Do tego grona należą m.in. obecnie realizowana Galeria Amber w Kaliszu (otwarcie zaplanowano w marcu 2014 roku) oraz Galeria Sudecka w Jeleniej Górze (otwarcie w II połowie 2014 roku). Spółka Echo Investment przygotowuje się także do rozbudowy działającego od 10 lat CHR Galaxy w Szczecinie. Rozpoczęcie realizacji inwestycji planowane jest w IV kw. 2014 roku.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 900 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.