Vendo Park

Kolejny raz firma TREI Real Estate Poland uczestniczy w Shopping Center Forum. Podczas tegorocznych targów firma skoncentruje się na prezentacji przede wszystkim dwóch projektów: Vendo Park Milanówek i  Vendo Park Chełm

Otwarcie Vendo Park Milanówek planowane jest na II kw. 2014 roku. Obiekt jest skomercjalizowany w 100 proc.  Na powierzchni  ok. 3 tys. mkw. wśród najemców znajdą się: Neonet, Rossmann, Deichmann, Apteka Cosmedica, Maxizoo, Pepco i Martes Sport.

Vendo Park Chełm będzie wielobranżowym parkiem handlowym. Na powierzchni około 5 tys. mkw. wśród najemców znajdą się takie marki, jak m.in. Avans, Deichmann, Jysk i Martes Sport. Planowana data otwarcia obiektu to jesień 2014 roku.

Pierwsze inwestycje w parki handlowe Vendo Park spółka zrealizowała w Czechach. Ostatnią zrealizowaną przez  TREI Real Estate inwestycją w Polsce jest  Park Handlowy Vendo przy ulicy Piłsudskiego w Nysie. Obiekt, który powstał w sąsiedztwie istniejącego już marketu Kaufland, ma ponad 9 tys. mkw. powierzchni najmu, na której mieści się 18 lokali.

TREI Real Estate GmbH jest spółką zarządzającą nieruchomościami należącymi do grupy kapitałowej Tengelmann. Oprócz Niemiec TREI działa jeszcze w sześciu innych krajach w Europie. Zarządzany portfel nieruchomości jest w 80 proc. długoterminowo wynajęty klientom spoza koncernu. Przychody z najmu wynoszą prawie 100 mln euro rocznie.

Główną działalnością TREI, oprócz zarządzania istniejącymi nieruchomościami, jest budowa centrów handlowych w kraju i za granicą. TREI buduje i komercjalizuje centra handlowe pod nazwą Vendo Park w Czechach, Słowacji i Polsce. Aktualnie w toku jest ponad 20 projektów w kraju i zagranicą.

Shopping Center Forum odbędzie się 6 lutego 2014 roku w Warszawie. Więcej szczegółów TUTAJ.