Anna Wróblewska dołączyła do zespołu Peppercorn Properties

Anna Wróblewska dołączyła do zespołu Peppercorn Properties sp. z o.o. na stanowisku Leasing Manager. Anna Wróblewska związana jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych od 15 lat, a doświadczenie zdobywała w takich firmach, jak Metro Properties, RE Project Development i przez ostatnie 2 lata – w elbfonds Development

Darren Haines-Powell, prezes zarządu Peppercrn Properties, powiedział redakcji Retailnet, że bardzo się cieszy, mogąc powitać w zespole Annę Wróblewską, która będzie odpowiedzialna za komercjalizację aktualnie realizowanych i przyszłych projektów firmy.

Peppercorn Propperties jest niezależną firmą deweloperską specjalizującą się w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje komercyjne oraz kompleksowym zarządzaniu procesem inwestycyjnym, począwszy od analizy potencjału nieruchomości, przez projektowanie, budowę i komercjalizację parków handlowych o charakterze Convenience Shopping Center.

Aktualnie trwa intensywny proces komercjalizacji Pasażu Piaskowa Góra w Wałbrzychu przy ul. Długiej, w bezpośrednim sąsiedztwie marketu budowlanego OBI. Stan komercjalizacji wynosi obecnie 67 proc., podpisane zostały umowy najmu z takimi kluczowymi najemcami, jak Biedronka czy Avans, a w przygotowaniu są kolejne umowy. Powierzchnia elektromarketu Avans ma wynosić 663 mkw. Projekt posiada prawomocne pozwolenie na budowę. Pasaż Piaskowa Góra jest realizowany w koncepcji Convenience Shopping Centre.

Spółka Peppercorn Properties podczas lutowej edycji Shopping Center Forum 2014 zaprezentuje parki handlowe – m.in.: Pasaż Piaskowa Góra w Wałbrzychu. Informacje o projektach spółki będą dostępne przy stoisku 1.4.