Sklep Martes Sport

Firma Martes Sport – zgodnie z zapowiedziami – otworzyła kolejny sklep. Salon Martes Sport znalazł się w Centrum Handlowym Poznań City Center.

– Rok 2013 był kolejnym bardzo rozwojowym dla Martes Sport. Ostatnie półtora miesiąca to aż 11 nowych salonów w różnych częściach kraju. Ostatnie otwarcie w 2013 roku to salon o powierzchni 811 mkw. w Centrum Handlowym Poznań City Center. W roku 2013 spółka otworzyła 24 sklepy Martes Sport oraz 6 sklepów Hi-Tec, które znalazły się w centrach outletowych – mówi Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport.

– Łączna liczba sklepów Martes Sport na koniec roku 2013 wynosła 68 sklepów i 9 salonów sieci Hi-Tec. Plany na 2014 rok to otwarcie kolejnych 35 sklepów, z czego większość lokalizacji już jest podpisanych. Tym samym ogłoszony przez Martes Sport z początkiem bieżącego roku plan o posiadaniu na koniec 2014 roku 100 salonów detalicznych w Polsce realizowany jest zgodnie z harmonogramem – dodaje.

Spółka Martes Sport jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw. W ofercie znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. W sklepach Martes Sport znajdują się produkty m.in. takich marek, jak: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Elbrus, Salomon, Ecco, Merrell, Kross, The North Face, Brugi, Head, Atomic, Rossignol, Blizzard, Uwex, Carrera, Viking.