Netto w pasażu handlowym Shopin

Netto – sieć licząca 314 dyskontów w Polsce – otworzyła swój nowy, liczący 1,2 tys. powierzchni obiekt w Łodzi Nowosolnej, inaugurując tym samym współpracę z siecią pasaży Shopin. Obiekt handlowy Shopin Łódź Nowosolna oferuje 4 tys. mkw. powierzchni oraz 160 miejsc parkingowych

W 2014 roku Budner Investment otwiera pierwsze parki handlowe Shopin w Łodzi Nowosolnej oraz Garwolinie. Kolejne obiekty powstaną m.in. w Mrągowie, Bartoszycach, Lublińcu i Pleszewie. – Nasycenie dużych miast galeriami zmusza do szukania nowych rozwiązań. Tendencja zbliżania się do klienta jest nieodwracalna. Parki handlowe są w wielu miejscach jedyną możliwością stworzenia skoncentrowanej oferty handlowej. I taką ofertę mamy nadzieję zapewnić, tworząc Shopin – powiedział redakcji Retailnet Bartosz Kazimierczuk, prezes Budner Investment.

Budner Investment działa w branży deweloperskiej i inwestycyjnej. Firma specjalizuje się w nabywaniu nieruchomości inwestycyjnych, koordynacji procesów administracyjnych, budowie obiektów handlowo-usługowych i ich komercjalizacji. W swoich planach ma także zarządzanie nieruchomościami. Spółka kapitałowo należy do Grupy Budner – firmy o wieloletniej tradycji oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Głównym obszarem działań firmy jest realizacja obiektów handlowo-usługowych; zarówno jako deweloper dla międzynarodowych i znanych sieci, jak i realizacja własnych obiektów przeznaczonych na wynajem pod nazwą Shopin.

Sieć Netto rok 2013 zakończyła otwarciem 38 nowych sklepów. W 2014 roku planuje otwarcie kolejnych około 50 sklepów – dwa pierwsze obsłużą klientów już pod koniec stycznia, a będą to placówki w śląskich Świerklanach i w małopolskim Chrzanowie. Do tego czasu na polskim rynku będzie działało 314 placówek handlowych Netto plus trzy centra logistyczne.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition, które odbędzie się w Warszawie 6 lutego, spółka Budner Investment na stoisku 2.4 zaprezentuje projekty parków handlowych Shopin.