anna chapman e-commerce

Anna Chapman, rosyjska celebrytka-szpieg, planuje stworzenie własnej linii odzieżowej dla kobiet. Debiutancka kolekcja będzie dostępna w sprzedaży online, podaje Russia Beyond the Headlines

„Zarządzaniem sprzedażą zajmie się znany sklep internetowy. Jego zadaniem będzie stworzenie jak najszerszego dostępu do pierwszej kolekcji Anny Chapman dla rosyjskich klientek. Jej plany na przyszłość zakładają stworzenie zarówno wyspecjalizowanych sklepów, jak też sprzedaż w sklepach multi-brandowych” – rosyjski portal cytuje rzecznika Russian FundServiceBank, w którym Chapman pracuje jako doradca prezesa.

chapman1
Rosyjska agenta służb specjalnych wkracza w świat mody

Chapman zamierza rozpocząć sprzedaż swojej kolekcji, stworzonej we współpracy z młodymi rosyjskimi projektantami, opisanej jako „dostępna praktycznie dla każdej Rosjanki”, w lutym. „Linia odzieżowa Anny Chapman trafia w gusta kobiet w różnym wieku. Do produkcji każdej sztuki odzieży wykorzystywane są wysokiej jakości materiały” – czytamy w artykule.

Anna Chapman zyskała międzynarodową sławę po tym, jak w 2010 roku została aresztowana w Nowym Jorku pod zarzutem szpiegostwa. Przyznała się do winy i do tego, że działała w konspiracji jako agent zagranicznego wywiadu, została deportowana do Rosji w ramach największej od 1986 roku wymiany więźniów.

chapman
Po aresztowaniu Ann Chapman zyskała międzynarodową sławę

Po powrocie do Rosji zaczęła aktywnie udzielać się w życiu publicznym. Została prezenterką telewizyjną i kontrowersyjną celebrytką. Pozowała np. dla rosyjskiej edycji magazynu Maxime.