Francuskie luksusowe kosmetyki marki Sisley dostępne są  w sprzedaży online w Wielkiej Brytanii w sklepie własnym – poinformowała firma na swoich kanałach w social media. Będzie to trzeci sklep online tej marki, po uruchomieniu platform na rynek amerykański i francuski. W jego ofercie znajdzie się asortyment produktów do pielęgnacji i makijażu. Klienci będą mieli 14 dni na zwrot towaru.

sisley1

Obecnie sklep Sisley oferuje brytyjskim klientom dwie opcje dostawy: standardową (od trzech do pięciu dni roboczych), która jest za darmo dla zamówień o wartość przekraczającej 100 funtów oraz dostawę następnego dnia za opłatą w wysokości 11 funtów. Wszystkie zamówienia składane na stronie sisley-paris.com/en-GB/ będą dostarczone w specjalnym opakowaniu marki Sisley. Firma oferuje również darmową opcję pakowania prezentów.

sisley

Aby pomóc swoim klientom internetowym dokonać kolejnych zakupów, sklep Sisley oferuje katalog darmowych próbek. Przy każdym zakupie można wybrać zestaw do czterech próbek (liczba zależy od wartości zamówienia), które dostarczane są razem z przesyłką.

sisley-samples

Marka Sisley powstała w 1976 roku, obecna jest w ponad 90 krajach w wybranych salonach sklepów sieciowych dedykowanych produktom kosmetycznym. Większość dystrybucji zarządzana jest przez ok. 30 spółek zależnych.

Produkty marki Sisley sprzedawane są w najlepszych sklepach kosmetycznych i perfumeriach na świecie. Firma utrzymuje ścisłe kontakty ze sprzedawcami i szkoli ich personel, aby zagwarantować jak najlepszą satysfakcję klientom, którzy zdecydują się skorzystać z jej produktów – czytamy na stronie internetowej firmy.

Produkty Sisley w większości wyrabiane są we Francji, a laboratoria firmy zlokalizowane są pod Paryżem. Sisley zatrudnia cztery tysiące osób na całym świecie, a ok. 85% obrotów pochodzi z eksportu.