Galeria handlowa Odrzańskie Ogrody
Galeria handlowa Odrzańskie Ogrody

10 stycznia w galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu nastąpiło otwarcie nowego salonu urody Kashmir. Lokal zajmuje powierzchnię prawie 45 mkw. i jest zlokalizowany na parterze, w sąsiedztwie salonu Poczty Polskiej oraz T-mobile. Salon doskonale dopełnił ofertę usługową w galerii

– Systematyczne poszerzanie oferty usługowej galerii Odrzańskie Ogrody to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, które są dla nas priorytetowe przy tworzeniu struktury najemców. Salon spotkał się z pozytywnym przyjęciem i już pierwszego dnia zyskał przychylne opinie naszych wymagających klientów – powiedziała Katarzyna Zdunek, prezes zarządu P.A. Nova Management, zarządcy obiektu.

Galeria Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu została otwarta 28 września 2012 roku. Zajmuje powierzchnię około 60 tys. mkw., a jej powierzchnia najmu to około 22 tys. mkw. Na dwóch kondygnacjach znajduje się ponad 70 lokali handlowych oraz 4-salowe kino sieci Helios. Do dyspozycji klientów są dwa parkingi: podziemny na 530 miejsc postojowych oraz naziemny, który oferuje 170 miejsc. Jego inwestorem jest spółka P.A. Nova.

Operatorem spożywczym w obiekcie jest Biedronka. Do grona najemców należą między innymi: H&M, C&A, Reserved, Cropp, House, Mohito, New Yorker, Stradivarius, Bershka, Avans, Empik, Martes Sport, Orsay, Rossmann, Kolporter, Smyk, Home&You, CCC, Księgarnia Matras, Deichmann, Takko.

P.A. Nova SA oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Spółka posiada również własne obiekty handlowe. Są to galerie i parki handlowe w miejscowościach do 100 tys. mieszkańców: w Przemyślu, Kędzierzynie Koźlu, Kluczborku, Stalowej Woli, Chorzowie, Raciborzu i Andrychowie.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition, spółka P.A. Nova SA zaprezentuje swoje obiekty handlowe na stoisku 6.2. Zimowa edycja SCF odbędzie się 6 lutego w warszawskim hotelu Hilton. Więcej informacji nt. Forum znajduje się na stronie scf2014winter.retailnet.pl.