Restauracja Olimp w Galerii Rzeszów

Grupa Gastromall, do której należy sieć restauracji Olimp, finalizuje prace wykończeniowe w najnowszym punkcie. Tym razem będzie to Centrum Handlowe Janki. Nowa restauracja o powierzchni 75 mkw. zainauguruje działalność pod koniec stycznia br.

Będzie to już 18 restauracja marki Olimp, największej i najszybciej rozwijającej się sieci z jedzeniem na wagę w stałej cenie za 100 g. W chwili obecnej Grupa Gastromall posiada 11 restauracji własnych i 6 franczyzowych w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju.

Grupa nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski. Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji.

W skład Gastromall wchodzą cztery główne marki gastronomiczne: restauracje typu casual dining – sieć restauracji Olimp z jedzeniem na wagę, oferująca dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, restauracje włoskie z obsługą kelnerską – Cesare Ristorante, kawiarnio- lodziarnie – Point Frappe, oferujące kawę, herbatę, soki, a także lody, desery lodowe, ciasta i gofry oraz wyspy lodowe – Lovit.

W priorytetowych planach Grupy Gastromall znajduje się wprowadzenie do menu Olimpu żywności prozdrowotnej i dietetycznej, tak aby dopasować się do oczekiwań również tej wąskiej grupy klientów. Już wkrótce w menu restauracji Olimp znajdą się potrawy dietetyczne – produkty na bazie orkiszu i mąki orkiszowej tj. kopytka, makaron pełnoziarnisty, ciastka z płatków orkiszowych z dodatkiem syropu słodowego z orkiszu do potraw, sałatki z dodatkiem oleju kokosowego, kaszy, miodu. W potrawach nie będzie żadnych produktów ani dodatków zawierających GMO.