Atrium Copernicus

Do grona najemców rozbudowywanej części Atrium Copernicus dołącza salon odzieżowy Olsen. W ostatnim czasie listę najemców poszerzyły również marki Lancerto, Aquael Zoo oraz Marilyn

Olsen jest niemiecką marką z ekskluzywną odzieżą damską z ponadstuletnią tradycją. Posiada punkty handlowe w 30 krajach. W ofercie Olsen znajdują się ubrania wysokiej jakości.

– Będzie to kolejny salon Olsen w Polsce zbudowany w zupełnie nowym koncepcie. Zmianie uległy witryny sklepowe. Miejsce banerów, na tle których ustawione były manekiny, zastąpiły nowoczesne instalacje, które prezentować mogą również odzież. Jesteśmy znani z najlepszych dzianin, szlachetnych materiałów i aż 13 obszernych dostaw w roku – mówi Katarzyna Zielińska, PR & Marketing Manager Olsen.

Nowy salon Olsen zajmie około 100 mkw. powierzchni i usytuowany będzie na parterze centrum.

Obecnie trwa rozbudowa Atrium Copernicus. Pod koniec przyszłego roku centrum handlowe o powierzchni blisko 50 tys. mkw. GLA będzie oferować klientom 145 sklepów i punktów usługowych. Do ich dyspozycji będzie również parking na ponad 1,4 tys. miejsc.

Na 17 tys. mkw. rozbudowywanej części Atrium Copernicus znajdzie się ponad 50 nowych sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Do centrum wprowadzą się nowe salony modowe – Cubus, Carry, Sinsay, Mohito, Centro i Diverse. W Atrium Copernicus będzie również większa oferta sportowa – za sprawą sklepu Decathlon, sklepu 4F, salonu Active Sport i klubu Pure Jatomi Fitness. Branżę zdrowia i urody wzbogacą: drogeria Rossmann, perfumeria Sephora, drogeria Hebe oraz salon Paris Optique. W nowym, większym formacie pojawią się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk. Ten ostatni, w rozbudowanym Atrium Copernicus otworzy się, jako koncept Smyk Megastore, dedykowany największym miastom w Polsce. Będzie to jedyny salon w tej formule w regionie.