Salon Telakces

Firma Telakces.com sp. z o.o., działająca na rynku GSM, planuje ekspansję swojej sieci sklepów w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców

Obecnie sieć stanowi 25 punktów handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Spółka otwiera zarówno lokale w centrach i galeriach handlowych, jak i stoiska-wyspy handlowe. Punkty Telakces.com znajdują się w regionalnych centrach handlowych oraz w miejscach o dużym natężeniu ruchu – jak dworce czy pasaże handlowe.

– Na rok 2014 planujemy otwarcie 30–40 nowych sklepów. Najbliższe otwarcia naszych punktów to centrum handlowe Atrium Lublin, Galeria S w Siedlcach oraz nowy lokal w rozbudowanym centrum handlowym Gemini Park Bielsko-Biała – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Faustyna Skowronek, reprezentująca sieć Telakces.com sp. z o.o.

– Jesteśmy zainteresowani lokalizacjami w galeriach handlowych usytuowanych w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Otwieramy sklepy zarówno w formie wysp handlowych, jak i małych lokali do 50 mkw. – podkreśla Faustyna Skowronek.

Lokale sieci Telakces.com znajdują się m.in. w centrach handlowych Gemini Park w Bielsku Białej i Tarnowie, w CH Osowa w Gdańsku, Galerii Korona Kielce czy krakowskim centrum Bonarka City Center. Sieć posiada także 3 lokalizacje w Poznań City Center oraz 2 w łódzkiej Manufakturze.

Telakces.com istnieje od 2011 roku. Jej zadaniem, jak informują przedstawiciele firmy, jest stworzenie sieci sklepów w najlepszych galeriach handlowych w Polsce. W ofercie sieci znajdują się m.in. aparaty telefoniczne oraz różnego rodzaju akcesoria do telefonów.