Salon 4F w Wola Park

W CH Wola Park otwarto sklep marki 4F ubierającej m.in. polskich olimpijczyków. Fani aktywnego stylu życia znajdą w nim odzież i akcesoria sportowe. Oferta 4F jest skierowana do osób, które uprawiają sport rekreacyjnie, prawdziwych pasjonatów, a także zawodowców. Sklep 4F zajmuje 150 m kw. i znajduje się na 1. piętrze centrum handlowego

Marka 4F jest znana z tego, że łączy najnowsze światowe trendy w modzie sportowej z nowoczesnymi technologiami. Jej znak rozpoznawczy to wysoka jakość, atrakcyjne wzornictwo i przystępne ceny.

Centrum handlowe Wola Park to kompleks handlowy mieszczący się w stolicy. Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich szeroka oferta odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyków, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz. Swoje sklepy mają tu m.in. tak popularne marki, jak: Aldo, Apart, Bata, Big Star, C&A, Deichmann, Diverse, Duka, Ecco, Gino Rossi, Galeria Milano, Go Sport, H&M, Happy Mum, KappAhl, Levi’s LeeWrangler, Mega Punkt, Mothercare, Molton, Orsay, Reserved, Ryłko, Simple, Smyk, Springfield, Stradivarius, Tatuum, Tommy Hilfiger, Venezia, Vistula, Willsoor, Wólczanka, Zara, Empik, Super-Pharm, Organique, Douglas i Sephora.

W centrum znajdują się także salony fryzjerskie Frederic Moreno i Haircoif oraz hipermarket sieci spożywczej Auchan. Wola Park posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową, w tym bogaty wybór kawiarni i restauracji oraz dwupoziomowe Multikino i klub fitness Calypso. Dodatkowym udogodnieniem jest bezpłatny parking z 3 tys. miejsc postojowych, jak również stacja benzynowa. Nowy właściciel centrum handlowego Wola Park – Inter IKEA Centre Group Poland – planuje jego rozbudowę, która rozpocznie się wiosną 2014 roku.

Centrum handlowe Wola Park od niedawna ma nowego Centre Managera. Stanowisko to objęła Dagmara Pozowska, mająca 15-letnie doświadczenie w pracy dla spółek Ikea w Polsce.