NoVa Park
NoVa Park

W CH NoVa Park podpisano umowy najmu, na mocy których wkrótce do grona najemców gorzowskiego centrum handlowego NoVa Park dołączą marki Calzedonia i Intimissimi oraz restauracja Kuchnia Polska. Obecnie trwają prace przygotowujące lokale do otwarcia, które nastąpi w ciągu najbliższych miesięcy

Calzedonia, oferująca włoską bieliznę i stroje kąpielowe dla pań, panów i dzieci, zajmie lokal o powierzchni 55 mkw. Marka Intimissimi, specjalizująca się w sprzedaży bielizny damskiej i męskiej, staników, fig, koszul, slipek, gorsetów i pidżam, wynajęła lokal o powierzchni 73 mkw. Z kolei Kuchnia Polska, serwująca dania kuchni polskiej sprzedawane w formule „jedzenia na wagę”, będzie operować na powierzchni 60 mkw.

– Kolejne podpisane umowy najmu to dowód, że NoVa Park oraz rynek gorzowski są interesującym miejscem do prowadzenia biznesu. Systematyczne poszerzanie oferty modowej oraz gastronomicznej jest naszym priorytetem, ponieważ zależy nam, aby klienci mogli wybrać się na zakupy do NoVa Park całymi rodzinami, a potem wspólnie zasiąść do posiłku w naszej strefie food court – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Calzedonia zlokalizowana będzie obok salonów C&A oraz Organique, a lokal Intimissimi znajdować się będzie obok perfumerii Sephora i sklepu Claire’s. Kuchnia Polska otworzy się w sąsiedztwie Berlin Doner Kebap.

CH NoVa Park zostało otwarte w kwietniu 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super-Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.Kruk, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.