Salon Willsoor w Ptak Outlet

W ostatnich tygodniach do grona najemców centrum wyprzedażowego Ptak Outlet zlokalizowanego w Rzgowie koło Łodzi dołączyła sieć Willsoor oferująca modę męską

Outletowy sklep marki Willsoor oferuje koszule, krawaty i swetry męskie. Grupa Willsoor tworzy cztery linie: Willsoor Fine Selection, Willsoor London, Willsoor Classic, Willsoor Fit Slim.

W outletowym sklepie marki można kupić wszystko w cenach od 30 proc. do 70 proc. niższych niż w regularnych sklepach i galeriach handlowych. Sklep zajmuje powierzchnię 39 mkw.

To nie jedyne zmiany w Ptak Outlet. Wkrótce w Ptak Outlet, jak poinformował zarząd obiektu, ruszy także nowy salon sieci Diverse. Oferta tej marki także będzie dostępna w cenach niższych od 30 proc. do 70 proc.

– Cieszymy się, że zaufali nam najemcy liczących się brandów. Nie zwalniamy tempa i wciąż prowadzimy rozmowy z nowymi potencjalnymi najemcami w Poslce i za granicą – powiedział Tomasz Szypuła, członek zarządu Centrum Targowego Ptak SA.

Ptak Outlet oferuje 33 tys. mkw. powierzchni handlowej. Docelowo w obiekcie znajdzie się 140 sklepów oferujących produkty światowych marek w fabrycznych cenach. Obiekt posiada parking na ponad 1000 samochodów.

Partnerem ds. komercjalizacji Ptak Outlet jest firma BOIG – Blue Ocean Investment Group.

Przedstawiciele Ptak Outlet będą uczestnikami Shopping Center Forum Winter Edition. Forum odbędzie się 6 lutego 2014 roku w Warszawie. Szczegóły TUTAJ.