Perfumeria Sephora w CH Arkadia

Firma Sephora zdecydowała się zająć lokal obok dotychczas istniejącej perfumerii w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia. Dzięki temu warszawska perfumeria stanie się nie tylko największym sklepem tej sieci w Polsce, ale także w CEE

– W najbliższym czasie flagowa perfumeria Sephora w Polsce, mieszcząca się w Centrum Handlowym Arkadia, zostanie powiększona o lokal znajdujący się w jej bezpośrednim sąsiedztwie. W związku z tym planujemy duży remodeling salonu w Arkadii, w wyniku którego nasz powiększony salon, o łącznej powierzchni blisko 700 mkw., stanie się flagową perfumerią Sephora w tej części Europy – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Kamila Jaroszyńska, dyrektor ds. rozwoju i inwestycji Sephora Polska.

– Wyróżniać ją będą m.in.: oferta poszerzona o szereg nowych marek, dotychczas niedostępnych w Polsce, nowa nawigacja wewnątrz perfumerii oraz wiele nowinek i rozwiązań, także technologicznych, sprawdzonych w najlepszych sklepach Sephora na całym świecie. Otwarcie perfumerii w nowej odsłonie planowane jest na pierwszą połowę przyszłego roku – dodaje Kamila Jaroszyńska.

Jak już informowaliśmy, to nie koniec nowych inwestycji, jakie ma w planach firma Sephora w tym roku w Polsce. W lutym 2014 nastąpi oficjalne otwarcie sklepu internetowego Sephora. Obecnie trwają zaawansowane prace nad tym projektem. Firma planuje też kolejne otwarcia sklepów stacjonarnych w centrach handlowych. Wiele dotychczas działających perfumerii zostanie także zmodernizowanych.

Obecnie Sephora prowadzi około 1,8 tys. perfumerii na całym świecie. Tylko w samej Polsce znajduje się ich 92. Od początku obecności sieci na polskim rynku firma konsekwentnie się rozwija i inwestuje w najlepsze lokalizacje swoich perfumerii w wiodących centrach handlowych największych miast. Sephora jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), największej na świecie korporacji działającej w sektorze dóbr luksusowych, do którego należą m.in. marki Louis Vuitton, Loewe, Marc Jacobs, Fendi, Donna Karan, Givenchy, Kenzo i wiele innych.