Leopardus

1 lutego 2014 roku na parterze Galerii Wisła rozpocznie swoją działalność pierwszy w Płocku sklep zoologiczny marki Leopardus. Leopardus to nowa sieć sklepów zoologicznych

Sklep w Galerii Wisła to 11. punkt sprzedaży sieci Leopardus. Sklep zajmie lokal o powierzchni blisko 160 mkw. i jak informuje zarząd, będzie zachęcał do odwiedzenia atrakcyjnie zaaranżowaną witryną, ciekawą ekspozycją, a także wygodnie zaprojektowanym wnętrzem,  pozwalającym kupującemu w intuicyjny sposób dotrzeć do produktów z różnych działów.

Leopardus to nowa  sieć sklepów zoologicznych działająca na polskim rynku od 2012 roku. Właścicielem sieci jest Łukasz Dela, który z ekspansją ruszył w 2012 roku otwierając sklep w Katowicach. Kolejne sklepy zoologiczne powstawały w Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Łodzi oraz w Rzeszowie.

Obecnie salony sieci działają w Galerii Rzeszów, Silesia City Center w Katowicach, CH Zakopianka w Krakowie, CH E.Leclerc w Lublinie, CH Tulipan w Łodzi oraz CH Marcelin w Poznaniu.

W ofercie sieci Leopardus znajduje się szeroki asortyment produktów zoologicznych, takich jak: karmy i przysmaki, akcesoria, artykuły akwarystyczne, kosmetyki i środki pielęgnacyjne oraz książki. W sklepie będzie można także kupić ryby, płazy, gady, gryzonie oraz ptaki.

Zarządzana przez CREAM Galeria Wisła mieści się w centrum największej dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tysięcy osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 tys. potencjalnych klientów.

Galeria Wisła zlokalizowana jest w intensywnie rozwijającym się obszarze miasta, przy skrzyżowaniu ulic: Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II, w otoczeniu największych płockich osiedli.

Obiektem zarządza CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management.