Firma Pepco poinformowała, że w styczniu 2014 roku zostaną otwarte kolejne sklepy dyskontowe w naszym kraju. Do końca miesiąca sklepy Pepco zostaną otwarte w Tczewie, Białymstoku, Darłowie oraz Przedbórzu. Obecnie sieć Pepco tworzy w Polsce 479 sklepów, które znajdują się zarówno w centrach handlowych, jak i przy ulicach mieszczących się na największych osiedlach miast

Firma rozwija sieć sprzedaży nie tylko w naszym kraju. Jak już informowaliśmy, tylko w grudniu 2013 roku Pepco otworzyło 4 sklepy na terenie centrów handlowych w Czechach i na Słowacji. Na Słowacji sklep sieci znalazł się m.in. w CH City Park w Levice. Kolejny otwarto w parku handlowym sieci Stop.Shop. w Dubnica nad Váhom. W Czechach Pepco znalazło się m.in. w centrum handlowym Centro Zlin. U naszych sąsiadów firma otwiera swoje placówki wyłącznie w obiektach handlowych.

Do tej pory Pepco otworzyło łącznie 6 sklepów sieci w Czechach. Na Słowacji działają obecnie 23 sklepy firmy.

Pepco to popularna sieć sklepów dyskontowych oferujących odzież i dodatki modowe dla dorosłych oraz dzieci, zabawki i artykuły wyposażenia wnętrz w bardzo przystępnych cenach. Asortyment w sklepach jest regularnie uzupełniany o nowe kolekcje. Salony sieci w każdym z ww. państw mierzą od 250 do 350 mkw.