Echo Investment
Echo Investment

Zarząd spółki Echo Investment SA poinformował, że z dniem 20 stycznia 2014 roku podjął działania zmierzające do emisji przez spółkę obligacji w ramach programu publicznych emisji obligacji

Program publicznych emisji obligacji zakłada wyemitowanie przez spółkę w kilku seriach niezabezpieczonych obligacji do łącznej kwoty 200 mln zł w okresie 12 miesięcy.

Obligacje będą oferowane w trybie oferty publicznej, a następnie spółka zakłada wprowadzenie ich do obrotu na rynku regulowanym Catalyst prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przypomnijmy: aktualnie Echo Investment przygotowuje się do otwarcia Galerii Amber w Kaliszu.

Galeria Amber powstaje w centrum Kalisza, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej. Komercjalizacja obiektu dobiega końca. Podpisano już umowy z kluczowymi najemcami: hipermarketem E.Leclerc, kinem Helios, H&M, C&A, New Yorker, RTV Euro AGD, Reserved, House, Deichmann, Mohito, Cropp Town,  Sinsay, Matras, CCC, Rossmann, 4F, Adidas, Reebok, Nike, Puma, Lee Wrangler, Essenza.

Galeria Amber zostanie otwarta 6 marca 2014 roku.

Galeria Amber to czterokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe o powierzchni 33,5 tys. mkw. W obiekcie znajdzie się hipermarket oraz 140 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Zaplanowano też 7-salowe kino, którego operatorem będzie sieć Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1 tys. miejsc parkingowych.