Oferta Pierre Cardin

Przy Placu Poetów w Silesia City Center otwarto największy w Polsce salon firmowy Pierre Cardin – ma on powierzchnię ponad 184 mkw. Natomiast w miejscu dotychczasowego salonu Pierre Cardin przy Al. Rybnickiej powstał butik Metropolitan

Tym samym Silesia City Center poszerza ofertę marek luksusowych. Nowy, największy salon sieci w Polsce działa od grudnia 2013 roku. Marka Pierre Cardin to od wielu lat jedna z najpopularniejszych firm odzieżowych w Polsce.

– Tak duży salon Pierre Cardin idealnie uzupełnia ofertę Silesia City Center, skierowaną do mężczyzn, poszukujących ubrań wysokiej jakości, dobrych, światowych marek. To również kolejna tak rozpoznawalna marka luksusowa w portfolio salonów z wyżej półki, jaką znajdziemy w Silesia City Center – mówi Ewa Marcinek, dyrektor centrum Silesia City Center.

W ofercie Pierre Cardin skierowanej do mężczyzn znajdują się zarówno marynarki, spodnie, garnitury, koszule, kurtki, swetry dzianiny, jeansy, jak również dodatki. Dopełnieniem salonu jest także bogata oferta skierowana do kobiet. W Pierre Cardin w Silesia City Center znaleźć można m.in. spodnie, kurtki i płaszcze oraz ekskluzywne dodatki.

W 2012 roku Silesia City Center odwiedziło ponad 15 mln klientów. Wśród najemców Silesii znajdują się dziś: Tommy Hilfiger, Burberry, Weekend by Max Mara, Van Graaf, Zara, La Mania, Pinko, Pennyblack i Marc O’Polo.

Silesia City Center to największe centrum handlowe na Śląsku i w Zagłębiu. Na powierzchni 86 tys. mkw. znajduje się obecnie ponad 300 sklepów i punktów usługowo-handlowych, w tym największa na Śląsku strefa food court z ponad 30 restauracjami i kawiarniami, a także bogata strefa rozrywki z kinem i fitness clubem.