Agora Bytom

Do zespołu zarządzającego centrum handlowym Agora Bytom w Bytomiu dołącza Marta Radomska. Będzie odpowiedzialna za strategię rekomercjalizacji, pozyskanie nowych marek, a także rozwój współpracy z obecnymi najemcami

Marta Radomska jest związana z branżą retailową od 10 lat. Swoje pierwsze doświadczenie w branży zdobywała w Agencji  Cushman & Wakefield, a następnie w firmie Lambert Smith Hampton – BOIG, gdzie odpowiadała m.in. za komercjalizację galerii Focus Mall w Bydgoszczy, Zielonej Górze i Rybniku, Gemini w Bielsku i Tarnowie oraz Galerii Graffica w Rzeszowie.  W 2011 roku dołączyła do Avestus Real Estate, gdzie prowadziła rekomercjalizację Galerii Handlowej Forum Gliwice.

Jak mówi, Agora Bytom to dla niej kolejny etap w karierze i ważne wyzwanie.

– Agora Bytom jest młodą i bardzo perspektywiczną galerią handlową, która w ciągu trzech lat swojej działalności notuje ciągły wzrost. Widać, że ma jeszcze spory potencjał. Bardzo podoba mi się, w jaki sposób jest zarządzana. Moja wizja rozwoju jest bardzo zbliżona do obecnej – mówi Marta Radomska, Leasing Manager.

Agora Bytom to galeria handlowo-rozrywkowa zlokalizowana w centrum Bytomia. Posiada pięć kondygnacji, a jej powierzchnia najmu wynosi 29 tys. mkw. Obiekt oddany do użytku w 2010 roku mieści w sobie ponad 120 sklepów oraz restauracje, klub fitness, multipleks i salę widowiskową. Deweloperem inwestycji Agora Bytom była duńska firma Braaten+Pedersen oraz norweska Borgestad ASA. Obecnym właścicielem obiektu jest spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się firma Cushman & Wakefield.  Wartość inwestycji szacowana jest na 90 mln euro.