Deichmann sprzedaż online

Bogaty asortyment butów i dodatków dostępny przez całą dobę, a do tego bezpłatna dostawa i różnorodne formy płatności, uzupełnione ofertą „Tylko online” – to propozycje sklepu internetowego deichmann.com. Niedawno firma uruchomiła też własną aplikację mobilną.

Sklep internetowy Deichmann działa w Polsce od 2012 roku. Główną przyczyną jego powstania była chęć dotarcia do konsumentów z mniejszych miejscowości, którzy nie mają dostępu do tradycyjnego sklepu Deichmann. Sklep online jest odpowiedzią firmy na zmieniający się model zakupów, a wygodna forma nabycia towaru stanowi zachętę dla klientów.

Sieć Deichmann z własną aplikacją mobilną
Internetowy sklep Deichmann pod względem asortymentu nie ustępuje sklepom stacjonarnym

 

Internetowy sklep Deichmann pod względem asortymentu nie ustępuje sklepom stacjonarnym – znajdziemy w nim zarówno buty damskie, męskie, dziecięce jak i sportowe, a także torebki i dodatki. Dostawa jest realizowana bezpłatnie na terenie całej Polski, a ceny w sklepie online nie różnią się od cen towarów w tradycyjnych sklepach Deichmann. Warunkiem realizacji zamówienia jest zakup towarów za kwotę przynajmniej 49 zł. Zamówione produkty można otrzymać za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub odebrać w paczkomacie. Klient ma do wyboru trzy sposoby płatności: kartą, przelewem oraz za pobraniem. Ci, którzy będą chcieli wymienić lub zwrócić zakupiony w sklepie internetowym towar, mogą to zrobić bezpłatnie w każdym sklepie Deichmann. Do dyspozycji klientów pozostaje także bezpłatna infolinia.

Deichmann aplikacja mobilna
Aplikacja daje możliwość pomiaru stóp przy pomocy kartki papieru i smartfona

Sklep online oferuje też niespodziankę dla fanów unikatowych kolekcji. Cyklicznie oferuje modele butów, które nie są dostępne w stacjonarnych sklepach firmy. Te limitowane serie butów odpowiadających najnowszym trendom oznaczone są znakiem „Tylko online”.

Deichmann aplikacja mobilna
Przy pomocy smartfona można także przeglądać lifestyle’owy magazyn dla klientów

Najciekawsze funkcje nowej aplikacji mobilnej to możliwość pomiaru stóp przy pomocy kartki papieru i smartfona oraz wirtualna przymierzalnia butów. Wybrany model można kupić od razu w sklepie mobilnym, za pośrednictwem aplikacji. Przy jej pomocy można także przeglądać lifestyle’owy magazyn dla klientów (kolejna edycja w marcu 2014), w którym można znaleźć interesujące teksty i zdjęcia – oczywiście na temat butów. Aplikacja umożliwia także oglądanie spotów i filmików zamieszczonych na kanale Youtube Deichmanna. Do dyspozycji użytkowników jest także skaner kodów QR oraz kodów kreskowych. Klienci mogą udostępniać interesujące ich filmy i artykuły na swoim profilu na Facebooku lub dołączyć do profilu Deichmann na FB bezpośrednio z poziomu aplikacji. Dzięki trendblogowi można zajrzeć za kulisy pokazów mody i prześledzić najnowsze trendy.