Park Handlowy Shopin

Kolejnym dużym najemcą sieci pasaży handlowych Shopin został Rossmann. Firma uruchomi dwie drogerie w pierwszych otwieranych w tym roku obiektach Shopin. Rossmann to druga duża sieć, która rozpoczęła współpracę z Budner Investment.

Już wiosną Budner Investment otwiera dwa z 70 planowanych parków handlowych, które zlokalizowane są w Łodzi i Garwolinie. Park handlowy Shopin Łódź Nowosolna zaoferuje 4 tys. mkw. powierzchni. oraz parking na 137 miejsc. Natomiast Shopin w Garwolinie zajmie powierzchnię 2 tys. mkw. i będzie dysponował 59 miejscami parkingowymi.

– Tendencja zbliżania się do klienta jest czymś naturalnym. Mijają czasy dalekich podróży po zakupy do miast wojewódzkich. Pasaże handlowe Shopin mają zapewnić dostęp do pełnej i bogatej oferty produktów, także mieszkańcom mniejszych miast. To właśnie z myślą o nich, tworzymy Shopin i mamy nadzieję, że właśnie Shopin stanie się dla nich ulubionym miejscem na zakupy – powiedział Bartosz Kazimierczuk, prezes Budner Investment.

Shopin to sieć pasaży handlowych o spójnym wizerunku. Obiekty są zróżnicowane pod względem wielkości. Dogodna infrastruktura, zawsze świetna komunikacja, strategiczne lokalizacje i bogata oferta. Parterowy pawilon pozwala na bezpośrednie wejście do każdego sklepu, co gwarantuje klientom przejrzystość oraz wygodę. Shopin charakteryzuje uniwersalna oferta handlowa, a zadaszony pasaż wzdłuż obiektów usługowych to komfort zakupów.

Budner Investment działa w branży deweloperskiej i inwestycyjnej. Firma specjalizuje się w nabywaniu nieruchomości inwestycyjnych, koordynacji procesów administracyjnych, budowie obiektów handlowo-usługowych i ich komercjalizacji. W swoich planach ma także zarządzanie nieruchomościami. Spółka kapitałowo należy do Grupy Budner – firmy o wieloletniej tradycji oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Głównym obszarem działań firmy jest realizacja obiektów handlowo-usługowych; zarówno jako deweloper dla międzynarodowych i znanych sieci, jak i realizacja własnych obiektów przeznaczonych na wynajem pod nazwą Shopin.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition, które odbędzie się w Warszawie 6 lutego, spółka Budner Investment na stoisku 2.4 zaprezentuje projekty parków handlowych Shopin.