Firma Peppercorn Properties kolejny raz zdecydowała się na udział w Shopping Center Forum. Tym razem spółka zaprezentuje uczestnikom wydarzenia dwa projekty, których budowa jest priorytetowa dla firmy w naszym kraju. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się 6 lutego podczas SCF 2014 w hotelu Hilton na stoisku 1.4.

– Od 2012 roku bierzemy udział w konferencjach i targach Shopping Center Forum. Kolejne uczestnictwo w spotkaniach organizowanych przez Evigo jest znakomitą formą zaprezentowania naszej działalności i inwestycji szerszemu gronu najemców oraz instytucjom finansującym. Forum daje możliwość zapoznania się z trendami na rynku nieruchomości komercyjnych i projektami realizowanymi przez innych inwestorów. Jest to także miejsce wymiany doświadczeń pomiędzy deweloperami a najemcami. Podczas tegorocznej zimowej edycji zaprezentujemy aktualnie realizowane przez nas projekty: Pasaż Piaskowa Góra w Wałbrzychu oraz Pasaż Książęcy w Lubinie. Shopping Center Forum jest jedną z najważniejszych imprez w naszym kalendarzu – mówi w rozmowie w Retailnet Darren Haines-Powell, prezes zarządu Peppercorn Properties sp. z o.o.

W ostatnim czasie Peppercorn Properties sp. z o.o. podpisała umowę na najem lokalu pod elektromarket Avans. Sklep będzie znajdował się w obecnie budowanej galerii Pasaż Piaskowa Góra, zlokalizowanej w Wałbrzychu przy ul. Długiej 5. Powierzchnia elektromarketu ma wynosić 663 mkw.

Pasaż Piaskowa Góra jest realizowany w koncepcji convenience shopping centre. Operatorem spożywczym obiektu będzie dyskont spożywczy Biedronka, z którym umowa najmu została już sfinalizowana. Prowadzone są negocjacje umów z apteką i drogerią. Ponadto ofertę obiektu uzupełnią lokalne sklepy z odzieżą, obuwiem, restauracja oraz kawiarnia. Pasaż Piaskowa Góra to galeria odpowiadająca codziennym potrzebom zakupowym mieszkańców, oferująca ponad 150 miejsc parkingowych. Cały obiekt będzie miał powierzchnię 4,4 tys. mkw.

Koncepcja Pasażu Książęcego to nowoczesna i sprawdzona formuła convenience shopping center, która wpisuje się w aktualne trendy w zrachowaniach nabywczych Polaków. W kameralnym obiekcie znajdzie się zaledwie 20 najemców, z ofertą precyzyjnie dopasowaną do profilu i oczekiwań mieszkańców Lubina. Pasaż Książęcy stanie się idealnym miejscem na codzienne, wygodne i szybkie zakupy. Dostępność 100 miejsc parkingowych wyróżnia ten obiekt na tle innych lokalizacji w Lubinie.