Bolesławiec City Center

Od 15 lutego br. oferta fashion & style Galerii Bolesławiec City Center zostanie poszerzona o sklep należący do marki Diverse. Obecnie trwają ostatnie prace związane z aranżacją i zatowarowaniem lokalu o powierzchni ponad 178 mkw. zlokalizowanym na poziomie +1.

– W należącym do nas obiekcie znajdują się wiodące, polskie brandy, takie jak Reserved, Cropp, Mohito, House i Sinsay.Cieszymy się, że w najbliższych dniach dołączy do nich Diverse. Naszą galerię odwiedziło od momentu otwarcia (listopad 2012) ponad 2 mln klientów. Jestem przekonana, że nasz nowy najemca będzie zadowolony nie tylko z frekwencji, ale także obrotów – powiedziała Edyta Bystra, kierownik projektu Antan Development Polska.

Diverse jest firmą odzieżową, która powstała w 1993 roku. Oferta marki to połączenie kreatywnych pomysłów i solidnych rozwiązań. Fasony i kolorystyka kolekcji współgrają z najnowszymi trendami mody na rynku światowym. Diverse jako koncept multibrandowy funkcjonuje w ponad 200 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie Polski.

Galeria Bolesławiec City Center to pierwszy projekt w Polsce zrealizowany przez niemiecką grupę kapitałową Antan, która w ostatnich latach zarządzała ponad 500 tys. mkw. powierzchni komercyjnej w Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz Izraelu. Obecnie Antan Development Polska przygotowuje do realizacji kolejny projekt galerii handlowej w Kaliszu, dysponuje również innymi gruntami w południowo-zachodniej Polsce. Lokalnym oddziałem firmy, którego biuro znajduje się we Wrocławiu, kieruje Edyta Bystra.

Antan Development Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Antan, która istnieje od 1950 roku.