Galeria Piaseczno

Podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition na stoisku 1.1 będzie można poznać bliżej polskie projekty firmy Immochan. Spółka weźmie udział w SCF już po raz czwarty. Na spotkanie z przedstawicielami Immochan można umówić się za pośrednictwem systemu umawiania spotkań Forum Link.

– Po sukcesie otwartej 30 listopada krakowskiej Galerii Bronowice Immochan nie zwalnia tempa. Lutowa edycja Shopping Center Forum 2014 będzie okazją do intensywnych rozmów na temat rozbudowy centrum handlowego Auchan Piaseczno, graniczącego z południowymi, zamożnymi dzielnicami Warszawy i – tym samym – komercjalizacji przyszłej Galerii Piaseczno. To obecnie kluczowa inwestycja Immochan, której budowa mogłaby ruszyć na przełomie 2014 i 2015 roku – mówią w rozmowie z Retailnet przedstawiciele firmy Immochan.

Działające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno z ofertą handlową na powierzchni 44 300 mkw. przyciąga rocznie ok. 10 mln kupujących. Galeria Piaseczno będzie centrum handlowo-usługowo-rozrywkowym z ofertą dla całej rodziny. Powierzchnia handlowa nowego, kluczowego obiektu Immochan – dewelopera, komercjalizatora i zarządcy Galerii Piaseczno – wyniesie 83 tys. mkw. i na trzech kondygnacjach pomieści aż 220 sklepów.

Z kolei Galeria Bronowice może pochwalić się wciąż rosnącą liczbą najemców. Oferta handlowa krakowskiej galerii wzbogaciła się w ostatnich tygodniach o kolejnego najemcę. 24 stycznia rozpoczął działalność sklep Ziaja dla Ciebie. Lokal o powierzchni około 25 mkw. usytuowany jest na parterze, nieopodal jednego z wejść do budynku.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji, w tym kilka po raz pierwszy goszczących w Krakowie, jak np. Salewa, H&M Home, elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan. Ponadto w Galerii Bronowice działają m.in.: Deichmann, 4F, CCC, H&M, House, KiK, Lavard, Mohito Butik I Like, Kulig, Ryłko, Sinsay, Swiss City Sport, Bartek, Sizeer, Monnari, Matras, Krakowska Manufaktura Czekolady, Takko Fashion, Yes, Vision Express oraz restauracje KFC, McDonalds, North Fish, Subway, Sphinx.

Szczegóły na temat zimowej edycji Shopping Center Forum 2014 znajdują się na stronie internetowej scf2014winter.retailnet.pl.