Plac zabaw Bajkowy Labirynt, Ro-An
Plac zabaw Bajkowy Labirynt, Ro-An

Firma Ro-An, producent i ogólnopolski operator placów zabaw, podsumowuje 2013 rok otwarciem nowych placów zabaw w centrach i galeriach handlowych na terenie całego kraju.

– Rok 2013 był bardzo obfity w wydarzenia. Podpisaliśmy wiele umów najmu z centrami i galeriami handlowymi. Tylko pod koniec roku powstały 3 nowe nieodpłatne place zabaw w Jastrzębiu, Katowicach i Warszawie – w Galerii Jastrzębie, Galerii Katowickiej oraz Galerii Renova w Warszawie. Jest to wynik naszej wieloletniej, dobrej współpracy z deweloperami – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Beata Wiśniewska, HR & Marketing Director Ro-An.

W listopadzie 2013 firma Ro-An oddała do użytku także 16. regularny kidsplay – tym razem w gdańskiej Galerii Madison w Gdańsku, pod marką Bajkowy Labirynt. Lokal ten został wyposażony w nowoczesną konstrukcję zabawową z trampoliną, zjeżdżalnią,  basenem z kolorowymi piłeczkami i magicznym tunelem oraz  salkę do organizacji przyjęć urodzinowych i okolicznościowych dla dzieci.

Oprócz placów zabaw Ro-An zainstalował w minionym roku również bujaki i kids’cornery, których firma jest producentem i ogólnopolskim operatorem w wielu centrach handlowych, między innymi w CH  Zakopianka w Krakowie,  Dąbrówka w   Katowicach,  Guliwer w Łodzi,  Auchan Swadzim, Mazovia w Płocku, Carrefour w Kaliszu, Ikea na warszawskim Targówku i w Jankach, a także w Galerii Jastrzębie, Galerii Renova czy Galerii Katowickiej.

– Tego typu koncepty stanowią idealne rozwiązanie dla centrów handlowych, w których występują pustostany. Wyposażony przez nas bezpłatny dla klientów plac zabaw stanowi wartość dodaną dla centrum handlowego i jest pozytywnie postrzegany przez klientów jako przejaw działalności prospołecznej. Wynajmujący poszukują rozwiązań, które umocnią pozycję ich obiektów wobec inwestycji konkurencyjnych. Ro-An poprzez swoją bogatą ofertę skierowaną do najmłodszych oferuje wiele rozwiązań praktycznie dla każdego centrum – podkreśla Beata Wiśniewska.

Ro-An prowadzi negocjacje dotyczące umów najmu z kolejnymi centrami handlowymi w różnych miastach Polski. Sieć koncentruje się przede wszystkim na rozwoju w miejscowościach powyżej 100 tys. mieszkańców lub nieco mniejszych, lecz atrakcyjnych pod różnymi innymi względami.

Przedstawiciele Ro-An będą uczestnikami Shopping Center Forum Winter Edition.

– Spotkania w trakcie najbliższej edycji Shopping Center Forum zapewne przyniosą kolejne podpisane umowy oraz nowe propozycje – podsumowuje Beata Wiśniewska.

Shopping Center Forum Winter Edition odbędzie się 6 lutego 2014 roku w Warszawie. Więcej o Forum TUTAJ.