Salon Lavard
Salon Lavard

Spółka Lavard zakończyła rok 2013 otwarciem salonu firmowego w Galerii Krakowskiej, Galerii Bronowice, a także w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. W 2014 roku planuje dalszą ekspansję marki Lavard. Firma przewiduje otwarcie około 15 nowych salonów i 5 relokacji.

Spółka Lavard podpisała umowę najmu powierzchni handlowej w Atrium Felicity w Lublinie. Otwarcie salonu o powierzchni 144 mkw. przewidziano na I kw. br. W tym samym czasie marka przewiduje uruchomić salon w kaliskiej Galerii Amebr. Lokal o powierzchni 104 mkw. będzie pierwszym salonem w obrębie Kalisza.

W I kw. roku Lavard przewiduje relokację salonu w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowej Górniczej. Nowo otwarty salon o powierzchni 109 mkw. będzie kontynuacją nowego konceptu marki. Kolejne kwartały to realizacja umów najmu w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu, Galerią Warmińską w Olsztynie, Factory Ursus w Warszawie i City Outlet w Lublinie.

Lavard obecnie posiada prawie 90 salonów zlokalizowanych przede wszystkim w centrach handlowym na terenie Polski. Spółka jest również właścicielem marki Dino Salvani i należy do Grupy Odzieżowej Gamatex. Asortyment marki dostępny jest również za granicą – na Węgrzech, Słowacji, Łotwie, Litwie i Ukrainie oraz w Austrii i Czechach. W 2013 roku spółka rozpoczęła współpracę z siecią TK Maxx i tym samym poszerzyła ekspansję marki Lavard o rynek niemiecki.

Lavard jest polską marką, specjalizującą się w branży mody męskiej. W swojej ofercie posiada asortyment we włoskim stylu – m.in. kurtki, płaszcze, garnitury, koszule, szale, spodnie, marynarki oraz galanterię skórzaną.

Przypomnijmy: Lavard, Giacomo Conti i Pako Lorente to trzy marki, które zostały nominowane do nagrody SCF Retailers Awards w kategorii SCF Men’s Fashion Retailer of the Year 2014. Zwycięzcę poznamy 6 lutego podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition.