Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców rozbudowywanego obecnie Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała dołączy Poczta Polska. Klienci obiektu będą mogli skorzystać z jej usług  w kwietniu 2014 roku wraz z otwarciem obiektu po rozbudowie.

– Wychodzimy naprzeciw potrzebom mieszkańców Bielska-Białej, którzy teraz, odwiedzając centrum handlowe Gemini Park, będą mogli nie tylko zrobić zakupy, ale także załatwić bieżące sprawy, tj. zapłacić rachunki czy odebrać pocztę. Zdecydowaliśmy się otworzyć swój pierwszy punkt pocztowy w tym obiekcie, ponieważ jest on doskonale zlokalizowany i zauważamy duże zapotrzebowania na tego typu usługi w centrach handlowych – mówi Anita Małyszko, właściciel Poczty Polskiej w Gemini Park Bielsko-Biała.

W placówce Poczty Polskiej klienci i najemcy będą mogli nadać i odebrać listy, paczki, opłacić rachunki, zakupić znaczki oraz bilety. Udogodnieniem dla mieszkańców miasta staną się godziny otwarcia placówki, czynnej w tygodniu od 9:00 do 21:00, a także w niedziele od 10:00 do 20:00.

Nowy najemca to wynik realizacji założeń rozbudowy Gemini Park Bielsko-Biała, której celem jest m.in. poszerzenie oferty usługowej obiektu.

– Ze względu na wysoką odwiedzalność centra handlowe są bardzo dobrą lokalizacją na takie punkty usługowe, jak poczta. Przy okazji zakupów klienci coraz częściej chcą załatwić wszystkie swoje sprawy w jednym miejscu, dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw wymaganiom nowoczesnych konsumentów i zapewnić im jak najszerszy wybór produktów i usług wysokiej jakości – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Obecnie w Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Po rozbudowie, której zakończenie planowane jest wiosną 2014 roku, obiekt będzie posiadał jedną z największych powierzchni w regionie – ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się o 40 lokali.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka jest jednocześnie zarządcą Centrum.

GREM Gemini Real Estate Management to spółka należąca do Gemini Holding, zajmująca się zarządzaniem centrami handlowymi i obiektami komercyjnymi. Obecnie firma zarządza 2 centrami handlowymi: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Gemini Park Tarnów, o łącznej powierzchni wynoszącej blisko 130 tys. mkw. Spółka zajmuje się również działalnością doradczą w zakresie rynku nieruchomości oraz wynajmem powierzchni komercyjnych.