ARS Retail+Shopfitting

Podczas Shopping Center Forum 2014 będzie można spotkać się z przedstawicielami firma ARS Retail+Shopfitting. Forum odbędzie się 6 lutego w warszawskim hotelu Hilton.

ARS Retail+Shopfitting od ponad 10 lat specjalizuje się w projektowaniu sklepów i budowaniu salonów firmowych. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, proces realizacji za każdym razem jest inny i indywidualnie dopasowany do każdego klienta.

ARS Retail+Shopfitting zrealizował już ponad 300 inwestycji w Polsce i za granicą. Realizowali projekty zarówno dla sieci detalicznych rozpoczynających swoją działalność, jak i tych o ugruntowanej pozycji na rynku. Celem firmy jest dostarczyć gotowy produkt, jakim jest sklep ze wszystkimi elementami.

Firma odpowiada za cały proces oraz gwarantuje swoją pracą wysoką jakość realizacji. Dodatkowym przedmiotem działalności jest także projektowanie i produkcja mebli dla sieci detalicznych. ARS Retail+Shopfitting realizuje także usługi związane z montażem systemów meblowych na terenie całej Europy. W skład firmy wchodzą wykwalifikowane i doświadczone zespoły montażowe, przygotowane do realizacji w wielu miejscach w jednym czasie.

Od zeszłego roku ARS Retail+Shopfitting świadczy swoim klientom usługi związane z serwisowaniem placówek. Odpowiadają cyklicznie za kompleksowe naprawy w salonach oraz monitorują przeglądy wszystkich urządzeń funkcjonujących w sklepie, przed gwarnacją i po niej. Ich celem jest zapewnić swoim klientom poczucie bezpieczeństwa poprzez zagwarantowanie szybkiej reakcji na wszystkie ich potrzeby i zgłoszenia.

Podczas zeszłorocznej edycji SCF 2013 Fall Edition ARS Retail Solutions w ramach rocznicy 10 lat istnienia posiadało swoje stoisko wystawiennicze, aby szerzej wyjść z ofertą do klientów. Rok 2014 to rok zmian. Firma przeszła rebranding i występuje teraz pod nazwą ARS Retail+Shopfitting. Podczas tegorocznej edycji ARS Retail+Shopfitting jest sponsorem smyczy do identyfikatorów targów SCF 2014 Winter Edition.