Stoisko StarNet i Grupy Energia
Stoisko StarNet i Grupy Energia

StarNet Telecom i Grupa Energia będą jedynymi wystawcami branży energetycznej i telekomunikacyjnej podczas zimowej edycji Shopping Center Forum 2014.

Osoby odwiedzające stoisko firm (5.2) będą mogły uzyskać szczegółowe informacje o ofercie usług obrotu i dystrybucji energii elektrycznej świadczonych przez Grupę Energia oraz outsourcingu usług telekomunikacyjnych proponowanych przez StarNet Telecom.

– Coroczny udział Grupy Energia i StarNet Telecom w Shopping Center Forum jest dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania swojej niestandardowej oferty – podsumowują poprzednie edycje Forum przedstawiciele spółek Grupa Energia i StarNet Telecom.

StarNet Telecom jest operatorem usług telekomunikacyjnych w obiektach handlowych i biurowych od 2001 roku. Oferta firmy obejmuje między innymi serwis budynkowej sieci telefonicznej, zarządzanie systemem informatycznym, inwestycje w infrastrukturę telekomunikacyjną, a także współpracę z najemcami obiektu w zakresie dostarczenia usług telefonii stacjonarnej i internetowej oraz usług dostępu do internetu.

Grupa Energia GE jest koncesjonowaną spółką energetyczną, która specjalizuje się w obsłudze nieruchomości komercyjnych, głównie galerii handlowych i budynków biurowych. Rozwiązania oferowane przez Grupę Energia pozwalają na pełny outsourcing energetyczny, podnosząc przy tym wartość nieruchomości, a także dają najemcom dostęp do wolnego rynku energii elektrycznej. Grupa Energia ma bogate doświadczenie zebrane przy obsłudze blisko 40 obiektów na terenie całego kraju.

StarNet Telecom i Grupa Energia zajmą stoisko 5.2. Shopping Center Forum Winter Edition 2014 odbędzie się 6 lutego 2014 roku w Warszawie. Więcej szczegółów o Forum TUTAJ.