Kolekcja Mohito

Od niedawna działalność rozpoczął sklep internetowy marki Mohito, należącej do grupy LPP. Aby ułatwić dokonywanie transakcji, w sklepie online wprowadzono usługę płatności PayU.

W finalizacji zamówienia po wybraniu przycisku „Płatność Online” klient zostaje przekierowany do strony serwisu PayU, gdzie może zdecydować się na płatność kartą lub przelewem bankowym.

Sklep internetowy Mohito www.mohito.com działa na tej samej platformie, która obsługuje sklepy online marek Sinsay i Reserved – czyli na oprogramowaniu Magento (otwarte oprogramowanie sklepu internetowego, udostępniane na licencji Open Software License).

W sprzedaży przez internet znajdują się towary dostępne w ramach sieci dystrybucyjnej Mohito. W sklepie znajduje się nie tylko najnowsza kolekcja, ale także dział wyprzedażowy. Ponadto klientki mogą sprawdzić, które produkty z najnowszej kolekcji będą dostępne w najbliższym czasie w e-sklepie. Towary w sklepie internetowym są szczegółowo oznaczone. Na stronie internetowej znajdują się informacje o właściwościach towaru, jego cenie, materiale, z którego jest wykonany itp.

Produkty są sprzedawane w 14 kategoriach z podziałem np. na sukienki, płaszcze, buty, akcesoria itd. Obecnie w ramach sieci Mohito działa około 200 sklepów stacjonarnych. W III kw. 2013 roku w salonach sieci zrealizowano sprzedaż w wysokości 122 mln zł.

Marka Mohito jest dynamicznie rozwijającą się siecią butików odzieżowych dedykowanych dla młodych kobiet w dużych aglomeracjach Europy Środkowej. Marka została pomyślana jako propozycja dla młodych (25–35 lat), samodzielnych finansowo kobiet, ceniących sobie miejską elegancję.

Mohito zostało nominowane do nagrody SCF Retailers Awards w kategorii Woman’s of the Year 2014. Zwycięzcę poznamy 6 lutego podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition.