Podczas lutowej edycji Shopping Center Forum 2014 na stoisku 6.1 firma elbfonds Development zaprezentuje projekty obiektów handlowych marcredo Center. Na spotkanie z przedstawicielami spółki można umówić się za pośrednictwem systemu umawiania spotkań Forum Link.

Jak powiedział po jesiennym Forum Stephan Groht, założyciel i właściciel Grupy Elbfonds – Shopping Center Forum to przede wszystkim świetna okazja do wymiany doświadczeń i opinii ekspertów z branży nieruchomości. O ile obecnie wiele osób wypowiada się czy myśli niezbyt pozytywnie o branży nieruchomości handlowych, to tutaj na targach mieli okazję zrewidować swoje zdanie.

– Uważam, że mimo silnego i dynamicznego rozwoju nowych mediów bezpośrednie rozmowy mają cały czas ogromną wartość i są bardzo efektywne. Dzięki dużemu zainteresowaniu naszym stoiskiem ja i moi współpracownicy mogliśmy wiele takich rozmów przeprowadzić – dodał Stephan Groht.

Na SCF 2014 elbfonds Development przedstawi m.in.: marcredo Center Kutno (łódzkie), marcredo Center Krosno (wielkopolskie), marcredo Center Szczecin (zachodniopomorskie), marcredo Center Żyrardów (mazowieckie), Centrum Handlowe Myślibórz (zachodniopomorskie), marcredo Center Piekary Śląskie (śląskie), marcredo Center Zawiercie (śląskie), marcredo Galeria Głogów (dolnośląskie).

Od 5 grudnia 2013 roku działa marcredo Center Szczecin, w którym znajdują się sklepy: Media Markt, Decathlon i Czerwona Torebka. W obiekcie znajdą się również inne sklepy polskich i zagranicznych marek. Natomiast w marcu br. ruszy sklep Jula. Powierzchnia sprzedaży retail parku marcredo Center Szczecin wynosi około 14 tys. mkw. Obiekt mieści się przy ulicy Andrzeja Struga 31 – jednej z najbardziej uczęszczanych ulic Szczecina. W okolicy znajduje się największe skupisko osiedli mieszkaniowych. Dla klientów dostępnych będzie około 400 miejsc.

elbfonds Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest spółką deweloperską, obsługującą i wspierającą wszystkie realizowane przez spółki Grupy elbfonds, przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze nieruchomości komercyjnych. Jest częścią Grupy elbfonds z Hamburga, która od 2006 roku realizuje swoje cele, osiągając wiodącą pozycję na rynku wśród zamkniętych funduszy nieruchomościowych, koncentrujących swoje inwestycje w Polsce. W ciągu najbliższych 4 lat planuje zainwestować w Polsce nawet 0,5 mld euro. W ramach tej inwestycji powstać ma do 40 obiektów handlowych w mniejszych miastach.