Kolekcja 4F

Od 7 lutego portfolio najemców Złotych Tarasów powiększy się o markę odzieży sportowej 4F. Salon marki zajmie lokal o powierzchni 130 mkw. na drugim piętrze galerii, w sąsiedztwie salonu Bytom oraz butiku Cholewiński Exclusive.

– Ostatnich kilkanaście miesięcy to intensywne poszukiwanie prestiżowych lokalizacji dla sklepów naszej marki w stolicy. Zgodnie z zapowiedziami wzmacniamy swoją obecność i konsekwentnie budujemy sieć sklepów w najlepszych galeriach i centrach handlowych. W ostatnim czasie mamy za sobą kilka warszawskich otwarć, m.in. w Galerii Mokotów i  CH Wola Park. Obecnie w Warszawie posiadamy 7 salonów 4F, Złote Tarasy będą 8 lokalizacją na mapie stolicy – powiedziała Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. inwestycji i rozwoju  OTCF sp. z o. o. (właściciela marki 4F).

4F to marka należąca do firmy OTCF. W jej portfolio znajdują się również takie brandy, jak FOB, Outhorn, Tutto Bene oraz Wild Nature. 4F produkuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Kolekcje powstają w zgodzie z aktualnymi trendami mody, we współpracy ze sportowcami, którzy regularnie konsultują i testują powstające produkty. Firma systematycznie poszerza sieć punktów sprzedaży, opierając się zarówno na sklepach własnych, jak i punktach franczyzowych. Produkty firmy można kupić w ponad 110 sklepach oraz za pośrednictwem sklepu internetowego.

Marka 4F po raz kolejny w roku 2014 ubierze Polską Reprezentację Olimpijską na Igrzyska Olimpijskie w Soczi oraz odbywające się tam również igrzyska paraolimpijskie. Współpracuje także z najlepszymi sportowcami poprzez związki sportowe: Polski Związek Narciarski, Polski Związek Biathlonu i Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Wielofunkcyjne centrum Złote Tarasy w Warszawie zlokalizowane jest na ponad 3-ha działce między Dworcem Centralnym a ul. Złotą. Kompleks ma powierzchnię 225 tys. mkw. Łączy powierzchnie biurowe, galerie handlowe i część rozrywkową. W części handlowej Złotych Tarasów znajduje się ponad 200 sklepów polskich i zagranicznych marek, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino, klub fitness. Obiekt działa od 2007 roku.