Wizualizacja CH Arkadia po przebudowie

Firma Unibail-Rodamco planuje modernizację Centrum Handlowego Arkadia w Warszawie. Klienci mogą spodziewać się wielu zmian, ponieważ spółka podjęła decyzję o przebudowie obiektu. Przedstawiciele Unibail-Rodamco nie informują jeszcze, jakie będą wprowadzone zmiany w centrum, ale po pierwszej wizualizacji można wnioskować, że przebudowana zostanie całkowicie strefa food court mieszcząca się dotychczas na pierwszym poziomie.

Ta część galerii zyska bardziej nowoczesne wyposażenie, w której dominować będą elementy naturalne w kolorze brązu i zieleni. Na wizualizacji wyraźnie widać, że strefę gastronomiczną urozmaici duża ilość roślinności.

Centrum Handlowe Arkadia jest jednym z najchętniej wybieranych obiektów w Polsce przez marki debiutujące na naszym rynku. W CH Arkadia otwarto chociażby pierwszy w Polsce salon firmowy Samsung czy pierwszy w Polsce i Europie sklep z zegarkami Bering. W warszawskim centrum handlowym działa też największy salon Sephora w Polsce, który po rozbudowie stanie się flagowym sklepem tej sieci w rejonie CEE. Niebawem w obiekcie zostanie też otwarty pierwszy sklep marki Neo by Adidas w Polsce, a także jedyny w naszym kraju regularny salon marki Desigual.

Centrum Handlowe Arkadia w Warszawie działa od 10 lat. Na 287 tys. mkw. znajduje się prawie 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Drugie piętro centrum przeznaczone jest na część rozrywkową i mieści się tam multipleks Cinema City z 15 ekranami. Właścicielem i zarządcą Arkadii jest firma Unibail-Rodamco.