Eurocash Cash&Carry

Podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition będzie można spotkać się z przedstawicielami Eurocash Cash&Carry na stoisku wystawienniczym o numerze 1.3. Wydarzenie będzie miało miejsce 6 lutego w warszawskim hotelu Hilton.

– Uczestnictwo w Shopping Center Forum pozwala na prezentację realizowanych projektów oraz ofert w atmosferze profesjonalizmu, daje możliwość nawiązania bezpośrednich relacji z potencjalnymi inwestorami – mówi w rozmowie z Retailnet Mariusz Dudek, menedżer działu ekspansji Eurocash Cash&Carry.

– W ramach naszej prezentacji na Shopping Center Forum pragniemy zaprosić do współpracy inwestorów, deweloperów, właścicieli gruntów oraz właścicieli hal magazynowych. Inwestycja w ramach współpracy z Grupą Eurocash to przede wszystkim gwarancja stabilnej, partnerskiej współpracy – dodaje Mariusz Dudek.

Eurocash Cash&Carry to ogólnopolska sieć hurtowni spożywczo-przemysłowych. Firma jest obecna w 160 lokalizacjach na terenie całego kraju. W ciągu najbliższych dwóch lat planuje realizację kolejnych 40 inwestycji. Hale o średniej powierzchni ok. 2,2 tys. mkw. zlokalizowane są na działkach wielkości ok. 6 tys. mkw., przy głównych drogach, z doskonałą komunikacją.

Grupa Eurocash obsługuje 19 proc. rynku spożywczego w Polsce.

Otwarciem zimowego Shopping Center Forum 2014 będzie Welcome Mixer, który odbędzie się wieczorem 5 lutego także w warszawskim hotelu Hilton. To w tym czasie odbędą się już pierwsze rozmowy biznesowe. Dzień później w warszawskim Klubie Platinium odbędzie się After Party, które zakończy Shopping Center Forum 2013 Winter Edition.

Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2014 Winter Edition znajduje się na stronie scf2014winter.staging-retailnet.kinsta.com.