Polski sklep internetowy Neo24.pl od 1 lutego 2014 roku  ma nowego prezesa zarządu. Funkcję tę objął Tomasz Kabarowski, wcześniej związany z firmą jako dyrektor e‑commerce i marketingu. Na stanowisku prezesa zastąpił Tomasza Stankiewicza.

kabarowski_tomasz
Tomasz Kabarowski, prezes Neo24.pl

Tomasz Kabarowski posiada wszechstronne doświadczenie z zakresu realizacji projektów internetowych i IT. Przed rozpoczęciem pracy w Neo24.pl, przez sześć lat współpracował ze Spółką Money.pl, w której pełnił rolę CIO i był odpowiedzialny m.in. za tworzenie i realizację strategii IT Grupy Money.pl oraz za opracowywanie, tworzenie i wdrażanie nowych projektów internetowych związanych z rozwojem portalu. Doświadczenie zawodowe Tomasz zdobywał również m.in. w takich firmach, jak BusinessClick.com, Levi, Ray & Shoup, Inc. w Wielkiej Brytanii, Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA  czy Arthur Andersen Sp. z o.o.

Tomasz jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na specjalności Inżynieria Oprogramowania / Sztuczna Inteligencja. Swoje wykształcenie uzupełnił na studiach Executive MBA oraz na podyplomowych studiach ICAN Management w ICAN Institute (program Harvard Business School).

Sklep internetowy Neo24.pl należy do spółki Neoidea (właściciela również Neonet, sieci kilkuset sklepów naziemnych oferujących sprzęt AGD, RTV i IT).

Niedawno sklep rozszerzył działalność na nowe obszary rynku e-commerce – oferuje klientom szerszy wybór IT i zabawek oraz nowe kategorie: produkty dla zwierząt, „dom i ogród”, opony oraz perfumy.