Gemini Park Bielsko-Biała

Swoje salony w rozbudowanym Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała otworzą firmy Swiss i Telakces.com

W kwietniu 2014 roku, wraz z otwarciem rozbudowanego Gemini Park Bielsk-Biała, oferta obiektu powiększy się o salon sieci Swiss, w którym na powierzchni ponad 30 mkw. znajdzie się szeroki wybór najwyższej jakości markowych zegarków oraz biżuterii słynnych i cenionych producentów. W rozbudowanym Gemini Park Bielsko-Biała swój sklep o powierzchni blisko 30 mkw. otworzy także firma działająca na rynku GSM – Telakces.com. W jej ofercie znajdą się m.in. aparaty telefoniczne oraz różnego rodzaju akcesoria do telefonów.

– Salon w Bielsku Białej będzie naszym 26. sklepem w Polsce i – mając na uwadze dotychczasową współpracę z Gemini – wiążemy z nim duże nadzieje – mówi Tomasz Pajorski, prezes zarządu, Telakces.com – Naszą ambicją jest stworzenie mocnej i wiarygodnej marki na rynku dystrybutorów technologii mobilnych. W tym celu nieustannie poszukujemy nowych lokalizacji w renomowanych centrach handlowych, do których niewątpliwie od wielu lat należy Gemini Park Bielsko-Biała – dodaje T. Pajorski.

Oferta Gemini Park Bielsko-Biała powiększa się. W ostatnim czasie umowy najmu podpisały: Poczta Polska, plac zabaw dla dzieci Rajska Wyspa, producent mebli dla dzieci i młodzieży Meblik, salon z modną odzieżą męską Morani, Kolporter, salon obuwniczy Kazar, Cukiernia Sowa.

W rozbudowanym obiekcie pojawią się także znane i cenione brandy, m.in. z grupy Inditex: Bershka i Stradivarius, oraz wszystkie marki stanowiące siłę LPP: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Obecnie prowadzone są rozmowy na wynajem kolejnych lokali.

Gemini Park Bielsko-Biała ma ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na ponad 27 tys. mkw. Po rozbudowie, której zakończenie planowane jest wiosną 2014 roku, obiekt będzie miał ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się o 40 lokali. Nowa powierzchnia będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na dopełnienie oferty modowej oraz usługowej.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield.