Vendo Park Milanówek

Trwają prace na budowie parku handlowego Vendo Park Milanówek – inwestycji TREI Real Estate.

Obecnie obiekt zlokalizowany w podwarszawskim Milanówku jest w stanie surowym zamkniętym. Vendo Park Milanówek powstanie w sąsiedztwie istniejącego sklepu Tesco przy ulicy Nowowiejskiej w Milanówku i będzie posiadał około 3 tys. mkw. powierzchni najmu. Najemcami obiektu będą Maxi Zoo, Deichmann, Rossmann, Neonet, Cosmedica, Pepco i Martes Sport.

Budowa Vendo Park Milanówek
Budowa Vendo Park Milanówek

– Planowany termin otwarcia parku handlowego Vendo Park Milanówek to 24 kwietnia 2014 roku. Obiekt został skomercjalizowany w całości już na 5 miesięcy przed planowanym terminem otwarcia. Uważamy, że to potwierdza doskonały wybór lokalizacji na potrzeby parku handlowego – podkreśla Michał Małecki z działu najmu TREI Real Estate.

TREI Real Estate to działający w 7 krajach europejskich deweloper i inwestor z siedzibą główną w Mülheim an der Ruhr w Niemczech. Obecnie firma zarządza portfelem ponad 500 nieruchomości z branży handlowej, logistycznej, hotelowej, mieszkaniowej oraz biurowej. Główne zadania ekspansji w Polsce skierowane są na budowę parków handlowych o nazwie Vendo Park w atrakcyjnych i dobrze skomunikowanych lokalizacjach.

Ostatnią zrealizowaną przez  TREI Real Estate inwestycją w Polsce jest  Park Handlowy Vendo Park przy ulicy Piłsudskiego w Nysie. Obiekt, który powstał w sąsiedztwie istniejącego już marketu Kaufland, ma ponad 9 tys. mkw. powierzchni najmu i został otwarty 18 października 2013 roku.

Trei Real Estate działa w Niemczech, Polsce, Czechach, Słowacji, Austrii, Portugalii i na Węgrzech.

Vendo Park Milanówek to jeden z projektów, które TREI Real Estate zaprezentuje przy stoisku 3.3 podczas Shopping Center Forum Winter Edition.