Centrum Zakupów Tarnowskie Góry

Centrum Zakupów Tarnowskie Góry powstanie w ścisłym centrum 60-tys. miasta położonego w konurbacji górnośląskiej, około 30 km od Katowic. Kameralny budynek galerii zostanie wkomponowany w istniejącą zabudowę i uzupełni pierzeje ulic Opolskiej i ks. J. Wajdy.

Powierzchnia całkowita Centrum Zakupów ma 13 tys. mkw. – w tym powierzchnia najmu to 8,2 tys. mkw. Na trzech kondygnacjach centrum znajdzie się ok. 30 lokali. Obok sklepów z modą i akcesoriami przewidziana jest oferta gastronomiczna, fitness, centrum medyczne oraz powierzchnie biurowe.

Charakterystycznym detalem architektonicznym centrum będzie duże, owalne przeszklenie w konstrukcji dachu, które wprowadzi do wnętrz dużo naturalnego światła i spotęguje atmosferę prawdziwie miejskiego pasażu handlowego.  Centrum wyposażone będzie w parking podziemny na 120 samochodów.

Planowane otwarcie obiektu to 2016 rok.

Grupa Napollo jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Aktywność inwestycyjną prowadzi od 2007 roku. Wcześniej znana jako NAP Invest Group, w 2014 roku Grupa przeszła proces rebrandingu. Jego celem było dostosowanie identyfikacji marki do nowej, związanej z dynamicznym rozwojem w całym kraju, strategii inwestycyjnej Grupy.

Napollo rozwija na terenie całego kraju nowy format handlowy „codziennych zakupów obok domu” –  Centrum Zakupów. Większe obiekty to centra handlowe z wewnętrzną galerią (jak np. Galeria Renova, CZ Nowa Mleczarnia), mniejsze – miniparki handlowe w środku dużych osiedli (np. Centrum Zakupów Zgierz, Centrum Zakupów Ząbki). Firma jest również deweloperem osiedli mieszkaniowych. Obecnie realizuje dwa projekty w Lublinie i planuje budowę kolejnych dwóch w Warszawie.

Projekty Napollo zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum Winter Edition przy stoisku 2.1. Forum odbędzie się 6 lutego 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.