Wizualizacja parku handlowego Shopin

Budner Investment zakupił kolejną, już 9 lokalizację w ostatnim roku, celem budowy sieci pasaży handlowych Shopin. Nowa działka o powierzchni około 5 tys. mkw. jest położona w Grodzisku Mazowieckim. W kompleksie Shopin o powierzchni 1,8 tys. mkw. znajdzie się dyskont spożywczy Netto.

– Duża, prężnie działająca gmina podwarszawska jest jedną z najbogatszych w Polsce. Wiele kluczowych koncernów farmaceutycznych i spożywczych ma tu swoje siedziby i fabryki. Grodzisk Mazowiecki jest dynamicznie rozwijającym się miastem, w czym i my chcemy mieć udział. Nie bez znaczenia jest tu także bliskość węzła autostrady A2. Świetna lokalizacja w połączeniu z uniwersalną ofertą handlową to gwarancja sukcesu – powiedział Bartosz Kazimierczuk, prezes Budner Investment.

Już wiosną 2014 roku Budner Investment otwiera pierwszy z 70 planowanych parków handlowych Shopin w Łodzi Nowosolnej. Park handlowy zaoferuje 4 tys. mkw. powierzchni oraz parking na 137 miejsc. W skład kompleksu wchodzą mi.in. sklep spożywczy sieci Netto o powierzchni 1,2 tys. mkw. oraz drogeria Rossmann.

Budner Investment działa w branży deweloperskiej i inwestycyjnej. Firma specjalizuje się w nabywaniu nieruchomości inwestycyjnych, koordynacji procesów administracyjnych, budowie obiektów handlowo-usługowych i ich komercjalizacji. W swoich planach ma także zarządzanie nieruchomościami. Spółka kapitałowo należy do Grupy Budner – firmy o wieloletniej tradycji oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Głównym obszarem działań firmy jest realizacja obiektów handlowo-usługowych; zarówno jako deweloper dla międzynarodowych i znanych sieci, jak i realizator własnych obiektów przeznaczonych na wynajem pod nazwą Shopin.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition, które odbędzie się w Warszawie 6 lutego, spółka Budner Investment na stoisku 2.4 zaprezentuje projekty parków handlowych Shopin.