Zarząd Intersport Polska SA poinformował, że przychody netto ze sprzedaży towarów i usług osiągnięte w styczniu 2014 roku wyniosły około ponad 22,8 mln zł i były niższe o 12,7 proc. w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku, kiedy wynik ten wynosił prawie 26,2 mln zł.

Spółka Intersport Polska SA posiada obecnie 33 salony w 22 miastach. Łączna powierzchnia sklepów przekracza 34 tys. mkw. W grudniu 2013 roku spółka podpisała umowę najmu lokalu w Galerii Amber w Kaliszu. Firma wynajęła jednopoziomowy lokal o powierzchni 501 mkw. Nowy salon sieci Intersport zostanie otwarty na początek marca 2014 roku i będzie prowadził sprzedaż artykułów sportowych oraz serwis sprzętu sportowego. Salonu o powierzchni 462 mkw. w Centrum Handlowym Atrium Plejada w Bytomiu – do 20 lutego 2015 roku, oraz lokalu o powierzchni 916 mkw. zlokalizowanego w Galerii Sfera w Bielsku-Białej – do 31 marca 2024 roku.

Ponadto w grudniu 2013 ruszył salon Intersport o powierzchni 800 mkw. w krakowskiej Galerii Bronowice. W tym salonie po raz pierwszy zastosowano system oświetleniowy oparty na technologii LED.

Intersport to największa na świecie grupa zakupowa zrzeszająca podmioty gospodarcze prowadzące samodzielną działalność handlową, mające prawo do posługiwania się znakiem towarowym Intersport.  Obecnie w 37 krajach prężnie działa ponad 5 tys. sklepów. Grupa Intersport jest niekwestionowanym liderem w Europie i na świecie, posiadającym największy udział w rynku artykułów sportowych.