CHR Toruń Plaza

Sklep zoologiczny Zwierzyniec został kolejnym nowym najemcą toruńskiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza.

Nowy specjalistyczny sklep zoologiczny Zwierzyniec zostanie otwarty w lutym 2014 roku.  W ofercie sklepu znajdzie się szeroka gama produktów związanych ze zwierzętami w  6 głównych kategoriach: wędkarstwo, psy i koty, gryzonie, terrarystyka, ptaki, akwarystyka. W sklepie będzie można także skorzystać z fachowego doradztwa w zakresie hodowli i pielęgnacji zwierząt.

– Dzięki naszym staraniom do grona najemców CHR Toruń Plaza dołącza kolejny sklep, który swoją obecnością uatrakcyjni ofertę naszej galerii. Wiadomość o otwarciu sklepu zoologicznego spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem zarówno ze strony klientów, jak i pozostałych najemców – mówi Katarzyna Hołod, dyrektor CHR Toruń Plaza.

Sklep Zwierzyniec usytuowany będzie naprzeciwko supermarketu Stokrotka na Placu Goździkowym. Jego powierzchnia wynosi ponad 70 mkw.

Firma Zwierzyniec powstała w 2003 roku i postawiła sobie za cel rozwój sklepów zoologicznych przyjaznych zarówno zwierzętom, jak ich właścicielom.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza istnieje od listopada 2011 roku. Jego powierzchnia GLA to ok. 40 tys. Na zmotoryzowanych czeka 1,1 tys.  miejsc parkingowych.

W Toruń Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek, takich jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, Promod, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Ecco, Home&You, H&M, Kappahl, Camaieu, Orsay, Rossmann, Douglas i wiele innych. Ponadto do dyspozycji klientów centrum pozostawia liczne kawiarnie i restauracje. Toruń Plaza to także część rozrywkowa. Klienci mogą skorzystać z oferty klubu Pure Jatomi, centrum rozrywki Fantasy Park oraz multipleksiu Cinema City z 8 salami kinowymi.