Centrum Zakupów Nowa Mleczarnia

Centrum Zakupów Żory to galeria handlowa o powierzchni najmu 15 tys. mkw. Powstanie w odległości około 300 m od miejskiego rynku, między Al. Jana Pawła II i ulicami Nową, Centralną i Sądową w Żorach (woj. śląskie).

Obiekt, którego inwestorem jest spółka Napollo, będzie miał 25 tys. mkw. powierzchni całkowitej. Galeria zostanie wyposażona w parking podziemny na 350 samochodów.

Lokale handlowe przewidziane są na dwóch poziomach galerii. Obok mody i usług w centrum planowany jest kameralny sklep spożywczy, sklep z elektroniką oraz lokale gastronomiczne. Łącznie znajdzie się tu ok. 50 najemców, którzy zajmą powierzchnię od ok. 30 mkw. do 1,5 tys. mkw.  Planowany termin otwarcia Centrum Zakupów Żory to 2016 rok.

Żory – miasto położone w południowej części województwa śląskiego, zamieszkuje ponad 60 tys. osób.

Jak już informowaliśmy, Napollo rozwija na terenie całego kraju format handlowy „codziennych zakupów obok domu” pod nazwą Centrum Zakupów. W planach inwestora jest budowa tego typu obiektów także w Tarnowskich Górach, Świdniku i Sochaczewie.

Grupa Napollo aktywność inwestycyjną prowadzi od 2007 roku. Wcześniej znana jako Nap Invest Group, w 2014 roku Grupa przeszła proces rebrandingu. Jego celem było dostosowanie identyfikacji marki do nowej, związanej z dynamicznym rozwojem w całym kraju, strategii inwestycyjnej Grupy.

Projekty Napollo zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum Winter Edition. Przedstawiciele spółki będą dostępni przy stoisku 2.1. Forum odbędzie się 6 lutego 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.