W sklepie internetowym sieci oferującej modę męską bytom.com.pl wprowadzono nową usługę odbioru zamówionego towaru w dowolnym sklepie stacjonarnym marki Bytom.

– Z przyjemnością informujemy, że w sklepie internetowym Bytom można dokonywać zakupów z opcją odbioru osobistego. Nowa opcja zakupu umożliwia bezpłatny odbiór zamówienia w dowolnym sklepie stacjonarnym Bytom. Klient ma możliwość przymierzenia zamówionego produktu przed dokonaniem płatności. Zapraszamy na zakupy – poinformowali przedstawiciele marki Bytom.

Lista sklepów Bytom dostępna jest pod adresem: http://bytom.com.pl/Salony.html.

Należność za zamówiony towar można uregulować na kilka sposobów. Za pobraniem – płacąc gotówką kurierowi w trakcie odbioru przesyłki. Przedpłatą – za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, w salonie – przy odbiorze towaru, bądź za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayU.pl – przelewem bankowym zwykłym, przelewem elektronicznym oraz kartą kredytową: Visa, MasterCard, Diners Club.

Przesyłki kurierskie wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Jak już informowaliśmy, ostatnio serwis i sklep internetowy sieci Bytom oferującej modę męską przeszedł gruntowne zmiany. Strona sieci została wykonana w technologii Responsive Web Design, co oznacza, że strona marki dostosowuje się do wszystkich urządzeń bez względu na rozdzielczość wyświetlacza i zapewnia komfortowe użytkowanie na każdego rodzaju urządzeniu.

Ponadto strona posiada odnośnik do Facebooka i serwisu YouTube. Klienci mają możliwość zapisania się także na firmowy newsletter.

Bytom SA posiada w Polsce około 70 salonów sprzedaży. W Warszawie działa 10 sklepów.