Sklep Stenders

W warszawskiej Galerii Mokotów otwarto sklep sieci Stenders w nowym koncepcie wizualnym o nazwie Stenders Gardener of Feelings. Sklep znajduje się w nowej lokalizacji na poziomie 0, naprzeciw sklepów Tchibo i Duka.

Na terenie Galerii Mokotów Stenders obecny jest od 2004 roku. Sklep zajmuje ok. 35 mkw. Stenders jest jednym z największych producentów kosmetyków w Europie Północnej. Marka pochodzi z północnej Europy. Firmę założyli w 2001 roku w Rydze Zane Dreimane i Janis Berzins. Firma oferuje ponad 320 produktów.

Obecnie sieć Stenders tworzy ponad 230 sklepów w 25 krajach na całym świecie – Łotwie, Estonii, Litwie, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Rosji, Białorusi, Gruzji, Kazachstanie, Kirgistanie, Armenii, Ukrainie, Chorwacji, Słowenii, Węgrzech, Polsce, Japonii, Chinach i Arabii Saudyjskiej. W Polsce Stenders obecny jest od 2003 roku. Posiada 6 sklepów firmowych w takich miastach, jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice oraz Łódź. Wszystkie produkty Stenders można kupić również w sklepie internetowemu na www.stenders-cosmetics.pl.

– Sprzedaż internetowa to dla nas ważny i dynamicznie rozwijający się kanał sprzedaży. W 2013 roku uruchomiliśmy stronę i sklep internetowy w nowym designie i wzbogaciliśmy ją o nowoczesne funkcje. W bieżącym roku planujemy kontynuację rozwoju i udoskonalania naszej strony głównie od strony funkcjonalnej. Dążymy to tego, by zakupy w Stenders poprzez internet były łatwe i przede wszystkim przyjemne dla naszych klientów. Dużą uwagę przykładamy do całego procesu obsługi klienta – od momentu złożenia zamówienia, poprzez czas realizacji, wygląd przesyłki, aż po obsługę posprzedażową – mówi Ewa Wolańska, Country Manager Stenders.